Військовий юрист і адвокат

Допомога військового юриста

Послуга включає:

 • Професійна консультація військового адвоката;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим військовим юристом.
300грн.
от 1часа
військовий юрист

Записатися на консультацію

У зв'язку зі складною ситуацією в нашій країні, сьогодні, досить актуальними є послуги військового адвоката. У зв'язку з недостатньою правовою обізнаністю громадян України, виникають різні випадки, перевищення представниками військкоматів своїх повноважень, а також, порушення прав військовослужбовців.

Фахівці нашої юридичної фірми мають багаторічний досвід роботи в сфері військового права, що дозволить захистити законні права та інтереси громадян. Наші співробітники мають певний багаж знань в даній сфері, що дозволить досягти максимально ефективного результату для клієнта. Ми надамо правову допомогу і роз'яснимо всі питання, що цікавлять клієнтів в сфері мобілізації, демобілізації або несення військової служби. Досить часто, особи не мають поняття про належні їм права, при мобілізації, пільги, що передбачені для чоловіків, які мають дітей, можливості бути звільненими від несення служби.

Неявка до військового комісаріату

Норми нашого законодавства говорять про те, що поважними причинами для неявки на збори у встановлений час і день, є такі:

 • Відкриття по відношенню до особи, яка є військовозобов'язаною, кримінального провадження, або ж адміністративного стягнення, внаслідок чого вона не має можливості з'явитися в комісаріат;
 • Смерть родича військовозобов'язаної особи;
 • Важка хвороба, а також випадки, коли необхідно доглядати за хворим родичем, а інших близьких людей, здатних здійснити догляд за ними немає;
 • Попадання військовозобов'язаного в надзвичайну ситуацію під час призову;
 • Здача військовозобов'язаним іспиту державного значення у вищому навчальному закладі.

У разі, якщо особа ухиляється від призову за мобілізацією без причин, які є поважними, законодавство передбачає можливість позбавлення його волі, на термін від двох до п'яти років. Варто пам'ятати, що при виникненні подібної ситуації, однозначно необхідно звертатися за допомогою до професіоналів своєї справи, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Консультація військового юриста

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Юридичні консультації по військових справах

Наша фірма пропонує надання юридичних консультацій, пов'язаних з:

 1. Питаннями проходження військової служби.
 2. Звільненням із збройних органів нашої країни.
 3. Питаннями мобілізації громадян.
 4. Соціальним статусом осіб, що є військовослужбовцями, а також, членів їх сімей.

Представлення інтересів військовозобов'язаних осіб в суді

У разі необхідності відстояти законні права та інтереси військовослужбовців, необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців. Досвідчені військові юристи допоможуть сформувати правову позицію клієнта, підготують його для участі в судовому засіданні, а також, докладуть максимальних зусиль для досягнення бажаного результату.

Ми гарантуємо

 1. Дозвіл правового спору будь-якої складності, адже з кожної ситуації є вихід, просто необхідно вчасно звернутися за допомогою.
 2. Участь у виниклій ситуації досвідчених фахівців, що мають престижну освіту і практичний досвід по вирішенню військових суперечок.
 3. Надання послуг в чітко обумовлені терміни, зазначені в договорі про надання послуг.
 4. Орієнтацію на інтереси клієнта, і роз'яснення йому правових норм.
 5. Використання різноманітних ресурсів для того, щоб задовольнити інтереси клієнта.
 6. Співвідношення ціни та якості надання послуги.

Вартість надання послуги

Дане питання рекомендуємо уточнювати при особистій зустрічі з фахівцями нашої компанії, адже кожен випадок є індивідуальним і має свої особливості. Наші адвокати для військовослужбовців реалізовують функції, дотримуючись лояльної цінової політики, про що говорять численні відгуки наших клієнтів.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX