Страховий юрист, адвокат по страховим спорам

Допомога страхового адвоката

Послуга включає:

 • Професійна консультація адвоката по страхових спорах;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим страховим юристом.
300грн.
от 1часа
страховий юрист

Записатися на консультацію

На сьогоднішній день, досить популярною становиться процедура страхування, як майна, так і життя та здоров'я людини. Однак, на жаль, багато страховиків безвідповідально ставляться до виконання своїх обов'язків, і навіть, якщо був укладений договір страхування (відповідно до всіх вимог закону), внесені всі страхові платежі, отриманий поліс на страхування, це не є гарантією своєчасної і повної виплати страховки .

У договорі страхування можна прописати все до найдрібніших деталей, однак, на практиці, досить складно отримати страхову виплату, навіть при дотриманні всіх процедур. Як показує практика, самостійно виграти суперечку зі страховою компанією практично неможливо, і лише досвідчений страховий адвокат допоможе досягти максимально ефективного результату і гарантувати виконання зобов'язань за договором. Страховим адвокатом є особа, що має належну кваліфікацію, і має багаторічний досвід роботи в сфері страхового права.

Спеціалізований закон, що регулює правовідносини в сфері страхування, передбачає можливість страхування наступних об'єктів:

 • Майна, що належить юридичним або ж фізичним особам;
 • Життя людини;
 • Здоров'я людини;
 • Трудової здатності особи;
 • Пенсійне страхування;
 • Страхування відповідальності.

Вартість послуг страхового адвоката в Києві

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

В яких випадках потрібна допомога страхового адвоката?

 1. У випадках, коли страхова компанія не здійснює виплату відшкодування шкоди, в зв'язку з настанням страхового випадку.
 2. Коли співробітники, які здійснюють функції в страховій компанії, відмовляються приймати документи, що містять відомості для виплати страхового платежу.
 3. Умисне заниження суми страхової виплати, або ж невірний розрахунок такої виплати.

Чому необхідно скористатися допомогою фахівця?

 • Судовий розгляд, в якому приймає участь страхова компанія є досить трудомісткою і тривалою процедурою, що вимагає наявності певного багажу знань як в правовій сфері, так і в сфері страхування;
 • Страхові компанії, при виникненні судових суперечок, звертаються за допомогою до кваліфікованих юристів, що дає їм перевагу, адже часто, страхувальники вдаються до допомоги фахівців лише коли справа увінчається негативним для них результатом;
 • Сфера страхування є досить молодою в нашій країні, тому, для того, щоб правильно сформулювати всі обставини виниклої суперечки і підготувати доказову базу, необхідно звернутися до професіоналів своєї справи;
 • При настанні страхового випадку, досить часто страхувальники почувають психологічні переживання, що можуть розглядатися судом як заподіяння моральної шкоди. Для того, щоб отримати відшкодування не тільки страхової виплати, але і шкоди, що є моральною, необхідно мати достатню юридичну підкованість і правовий захист.

Послуги страхового адвоката включають:

 1. Надання юридичних консультацій в сфері страхового права.
 2. Здійснення правової оцінки дій, що були проведені страховою компанією.
 3. Правовий супровід експертизи і складання необхідних документів.
 4. Оформлення претензій до страхової фірмі, а також інших документів.
 5. Прийняття участі в переговорах з представниками компаній зі страхування.
 6. Збір доказів, що зможуть підтвердити правову позицію клієнта.
 7. Складання позовної заяви та подача її в суд.
 8. Представлення клієнта в суді на всіх етапах розгляду справи.
 9. Участь адвоката у виконавчому провадженні.

Ціна на надання послуг страхового адвоката

Дане питання необхідно уточнювати при особистій зустрічі з фахівцями нашої юридичної фірми, адже все залежить від складності ситуації і комплексності надання послуги адвоката зі страхування.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX