Медичний юрист і адвокат

Медичний юрист

Послуга включає:

 • Професійна консультація медичного адвоката;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим медичним юристом.
300грн.
от 1часа
Медицинский юрист

Записатися на консультацію

Дана спеціальність стрімко набирає популярність в нашій державі. Надання допомоги адвоката в сфері медицини, є необхідною як лікарям, що здійснюють функції, так і осіб, які є пацієнтами медичних установ.

Така тенденція пояснюється, перш за все:

 • Необхідністю захисту прав і відшкодування заподіяної пацієнтам шкоди;
 • Наявністю безлічі прогалин в законодавстві, що регулюють правовідносини у сфері надання медичних послуг, що призводить до зловживання лікарями своїх повноважень і відповідно, ставить в невигідне становище громадян, які є пацієнтами;
 • Досить малою кількістю грамотних фахівців у сфері медицини, в зв'язку з чим, громадяни ще не звикли до думки про те, що дана категорія справ може спричинити собою судові тяганини, які мають серйозні правові наслідки;
 • Популяризацією в нашій державі надання послуг, пов'язаних з медичниого страхування, що передбачає виникнення суперечок щодо невиплати сум, при настанні страхового випадку.

Вартість послуг медичного юриста

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Юридична допомога лікарям

Варто відзначити, що лікарям також потрібна правова допомога. У нашій країні, більшість фахівців в сфері медицини докладають усіх зусиль для того, щоб вилікувати людину, а не просто діють відповідно до протоколу лікування недуги. У певних випадках це служить позитивною практикою, так, наприклад, якщо при госпіталізації клієнта, передбачена необхідність застосування хірургічного втручання, лікар, який має багаторічний досвід роботи може застосувати інші методи лікування, і успішно вилікувати пацієнта без піддання його наслідкам складної операції. Такий випадок передбачає підвищення відповідальності фахівця і збільшує ризики подачі на нього позовних заяв.

Крім того, в нашій державі існує практика стягнення громадянами необґрунтованої моральної шкоди, заподіяної «неякісним лікуванням». Так, жоден лікар не застрахований від можливості бути залученими до відповідальності. В такому випадку, буде потрібна допомога професійного медичного адвоката, що не тільки захистить Ваші законні права та інтереси, а й направить всі зусилля для відновлення репутації, що напрацьовувалась роками.

Притягнення лікарів до відповідальності

Як показує практика найбільш поширеними випадками залучення лікарів до відповідальності, є наступні:

 • Здійснення лікувальної діяльності без достатніх правових підстав для цього;
 • Ненадання лікарем, медичної допомоги особі, яка в цього потребувала;
 • Розголошення лікарської таємниці;
 • Неналежне виконання своїх обов'язків, особою, яка є працівником в сфері медицини або ж фармацевтом.

Розгляд даних категорій справ в суді має свої особливості, які досконально вивчили адвокати нашої юридичної фірми. Самостійний захист прав, може спричинити безліч наслідків негативного характеру, виправити які буде досить складно. Наші фахівці є кваліфікованими співробітниками, що гарантують використання різноманітних законних ресурсів для того, щоб досягти позитивного для клієнта результату.

Послуги медичного адвоката охоплюють:

 1. Надання комплексних консультацій, з усіх питань, що є незрозумілими клієнту.
 2. Аналіз договірної документації, укладеної в сфері медичного обслуговування.
 3. Складання позовної заяви, а також всіх, що додаються до неї документів, відповідно до законодавчих вимог.
 4. Представництво інтересів клієнта і його захист в ході судового засідання.
 5. Захист, як лікарів, так і пацієнтів від пред'явлених до них претензій, незалежно від складності ситуації, що виникла.
 6. Стягнення компенсації як морального, так і матеріального характеру.
 7. Оскарження рішень суду першої інстанції в апеляційному і в касаційному порядку.
Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX