Корпоративний юрист і адвокат

Послуги юриста корпоративного права

Послуга включає:

 • Професійна консультація адвоката з корпоративного права;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом з корпоративного права.
300грн.
от 1часа
Корпоративний юрист

Записатися на консультацію

Для успішної реалізації діяльності підприємства, установи або організації, необхідно мати фахівця, що має певний багаж правових знань в сфері корпоративного права. Абсолютно кожна юридична особа, яка здійснює підприємницьку діяльність, має певну внутрішню і зовнішню політику, що має бути сформована відповідно до чинних вимог законодавства і традиційних засад здійснення господарювання, з метою мінімізації можливих ризиків і підвищення рентабельності підприємства.

Коли необхідно звернутися за допомогою корпоративного юриста або адвоката?

Дані послуги будуть актуальними на кожному етапі здійснення господарської діяльності, особливо на перших кроках до організації власного бізнесу. Так, корпоративний юрист надасть комплексні послуги при легалізації Вашого підприємства, зокрема, надасть інформативні консультації з усіх питань, підготує необхідний пакет документації для реєстрації юридичної особи в уповноважених органах, представить інтереси клієнта в державних установах, а також, при необхідності, оскаржить дії державного реєстратора.

Крім цього, допомога фахівця необхідна у випадку, якщо Ви маєте намір реалізувати процедуру реорганізації або ж ліквідації підприємства, при укладанні договорів між суб'єктами господарської діяльності.

Послуги корпоративного юриста

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Послуги, що ми пропонуємо в сфері корпоративного права:

 1. Всеосяжний юридичний супровід при здійсненні підприємницької діяльності.
 2. Здійснення правового аналізу діяльності підприємства, формування рекомендацій в сфері корпоративного права.
 3. Надання інформативних консультацій з усіх питань, пов'язаних з веденням підприємницької діяльності (як в усному, так і в письмовому вигляді).
 4. Оформлення проектів документів у сфері корпоративного права (різних договорів, установчої документації підприємства, довіреностей на надання інтересів, протоколів і так далі).
 5. Перевірка дотримання підприємством норм трудового законодавства і діючих вимог з охорони праці, розробка рекомендацій.
 6. Надання послуг з проведення переговорів між суб'єктами підприємництва.
 7. Правова оцінка можливих ризиків, пов'язаних із здійсненням комерційної діяльності.
 8. Правовий захист інтересів юридичної особи, надання допомоги при застосуванні досудової процедури врегулювання суперечок, представництво інтересів клієнта в органах судової влади, участь адвоката у виконавчому провадженні.
 9. Захист прав інтелектуальної власності підприємства.
 10. Супровід при оголошенні підприємства банкрутом.
 11. Надання послуг в сфері внутрішнього аудиту підприємства.

Хто такий корпоративний адвокат

Адвокат корпоративного права - це особа, що має право на заняття адвокатською діяльністю, отримане з дотриманням встановленої законодавством процедури. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що гарантує досягнення максимально ефективного результату для клієнта. Головною метою корпоративного адвоката, є захист прав і законних інтересів суб'єктів підприємництва. Ми надамо послуги: по складанню позовної заяви, формуванню правової позиції клієнта, збору та оформлення доказової бази для підтвердження правоти клієнта, представимо інтереси в суді, а при необхідності, оскаржимо рішення судового органу в апеляційному, касаційному порядку.

Вартість надання послуги в Києві

Дане питання необхідно уточнювати при особистій зустрічі з фахівцями нашої юридичної фірми, адже ціна представлення послуг завжди варіюється в залежності від комплексності їх надання та складності конкретної ситуації.

Необхідно пам'ятати про те, що до організації власного бізнесу слід підходити відповідально і організовано. Залучення кваліфікованих фахівців допоможе досягти успіху і позбавить від можливих ризиків.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX