Юрист і адвокат по адміністративних справах

Записатися на консультацію

Особливістю адміністративних спорів є те, що однією зі сторін завжди виступає суб'єкт владних повноважень, яким є представник державного органу або ж органу місцевого самоврядування. Кожен громадянин має право звернутися до суду для відновлення своїх законних прав, свобод та інтересів у разі їх порушення органом державної влади.

Послуги адвоката по адміністративним справам

У повсякденному житті ми досить часто стикаємося з необхідністю звернення до державних установ, і ні для кого не є новиною, що спілкування з їх представниками має певні складності, пов'язані з бюрократичними процедурами, нерівністю і постійними суперечками. Саме тому, послуги адвоката в адміністративних справах є досить затребуваними.

Найбільш поширеними адміністративними справами, з якими зустрічаються громадяни нашої держави, є ті, що виникають у зв'язку з управлінням транспортними засобами та порушенням діючих Правил дорожнього руху. В такому випадку, адвокат зможе надати комплексний супровід клієнта, зокрема, виїзд на місце події, ознайомлення з наявними у справі матеріалами, консультування клієнта в зв'язку з виниклою ситуацією.

Що стосується юридичних осіб, то найчастіше адміністративні суперечки виникають між ними та органами податкової або ж митної служби. Як податкове, так і митне право є досить складними сферами, що передбачають необхідність володіння специфічним багажем знань для успішного вирішення спору.

Адвокати нашої юридичної фірми мають багаторічний досвід роботи в сфері захисту прав і законних інтересів у сфері адміністративних спорів, що дозволить виробити надійну правову позицію для клієнта і прийняти всі необхідні заходи для того, щоб досягти максимально ефективного результату для клієнта.

Варто пам'ятати, що суб'єкт владних повноважень в адміністративному процесі завжди перебуває у виграшному становищі, що пояснюється спеціальною підготовкою юристів, що функціонують в органах державної влади. У зв'язку з цим, самостійний захист є досить неефективним, адже це може спричинити масу негативних наслідків.

Ми пропонуємо наступні послуги у сфері адміністративних справ:

  • Надання консультацій з усіх питань, що цікавлять клієнта в сфері адміністративного права (як в усному так в письмовому вигляді);
  • Визначення адвокатом найбільш прийнятної схеми ведення адміністративної справи;
  • Надання допомоги в досудовій процедурі врегулювання спору;
  • Оформлення відповідно до чинних вимог законодавства, позовної заяви, а також іншої документації, що до неї додається;
  • Підготовка клієнта до судового засідання, роз'яснення його прав і обов'язків;
  • Представлення інтересів клієнта в органах державної влади;
  • Представлення і захист прав клієнта в суді;
  • Збір і подача в суд доказів, що мають відношення до справи;
  • Оскарження стягнення адміністративного характеру.

Адвокати нашої компанії є кваліфікованими фахівцями, що відповідно до норм чинного законодавства отримали право на заняття адвокатською діяльністю. При наданні послуг, на відміну від інших юридичних фірм, ми завжди орієнтуємося на інтереси клієнта і докладаємо всіх зусиль для задоволення його вимог. Звернення до нас – гарантія Вашого правового захисту і досягнення успішного результату.

Вартість надання послуги

Дане питання необхідно уточнювати при особистому зверненні до фахівців нашої юридичної фірми. Це пояснюється складністю ситуації, що виникла, а також, обставинами кожного індивідуального випадку. Ми гарантуємо надання послуг, притримуючись лояльної цінової політики, про що свідчать численні відгуки наших клієнтів.

Додати коментар
Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX