Адвокат з трудових спорів

Допомога адвоката по трудових спорах

Послуга включає:

 • Професійна консультація адвоката по трудових спорах;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом по трудовому праву.
300грн.
от 1часа
Юрист по трудовому праву

Норми головного законодавчого акту нашої країни - Конституції України, містять положення про те, що кожному громадянину гарантується право на працю. Крім цього, існує правова гарантія, що передбачає неможливість бути притягнутими до примусової праці. Виходячи з цього, можна прийти висновку про те, що трудові правовідносини існують на основі вільного виявлення сторін, і кожен співробітник має право в будь-який момент припинити їх у зв'язку з підставами, передбаченими Кодексом законів про працю.

Трудовий спір і роль юриста по трудовому праву

Трудовий спір - це розбіжність, що виникає між сторонами трудових правовідносин (співробітником і роботодавцем), або ж між колективом і роботодавцем, пов'язана із дотриманням норм трудового права. Відповідно до того, хто є суб'єктом спору, розрізняють їх наступні види: колективні та індивідуальні.

Консультація юриста по трудовому праву

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Причини, у зв'язку з якими виникають трудові спори

Найбільш поширеними випадками виникнення конфліктних ситуацій в сфері трудового права, є неправильне складання трудового договору або ж незаконне звільнення працівника з займаної ним посади, псування працівником майна, що належить роботодавцю, розголошення працівником комерційної таємниці, тощо.

Своєчасне надання правової допомоги в даних категоріях справ має величезне значення, адже самостійна захист може привести до виникнення різних негативних наслідків, усунити які в майбутньому буде дуже складно, а деяких випадках – просто неможливо.

Вирішення трудових спорів

Для того, щоб врегулювати правовий конфлікт в сфері трудового права, можна звернутися або в спеціалізований орган - Комісію з трудових спорів, або ж до суду. При цьому, необхідно пам'ятати, що законодавство передбачає певні категорії справ, що підлягають розгляду тільки в судовому порядку, детальніше про це можуть розповісти наш юрист по трудовому праву при особистій зустрічі з клієнтом.

Записатися на консультацію

Судовий порядок

Особа, що є працівником, має право звернутися безпосередньо до суду для захисту своїх прав і законних інтересів у випадках, передбачених Кодексом законів про працю протягом трьох місяців з дня, коли вона дізналася про порушення таких прав, а в разі порушення прав, пов'язаних з звільненням - протягом одного місяця.

Дана категорія справ є досить складною, тому необхідно скористатися допомогою професійного адвоката по трудових спорах, що надасть наступні послуги при необхідності дозволу трудового спору в судовому порядку:

 • Складання позовної заяви, а також інших, що додаються до неї документів і подача їх в канцелярію суду;
 • Формування правової позиції клієнта, а також його підготовка до судового засідання;
 • Збір і подача доказів, що мають значення для справи, що розглядається;
 • Правовий захист інтересів клієнта безпосередньо в судовому органі;
 • Апеляційне або ж касаційне оскарження рішень суду, прийнятих раніше;
 • Надання інформативних консультацій (як в усному, так і письмовому вигляді) з усіх питань, що цікавлять клієнта.

Наші юристи з трудового права є кваліфікованими фахівцями, що відповідно до вимог законодавства, отримали свідоцтво для здійснення адвокатської діяльності та мають як теоретичний багаж знань, так і практичний досвід для якісного надання послуг. Наша робота орієнтована на інтереси клієнта, адже задоволення Ваших вимог - наша головна мета.

Адвокат з трудових спорах у Києві - вартість надання послуги

Дане питання необхідно уточнювати при особистій зустрічі з фахівцями нашої компанії, адже кожен випадок є індивідуальним і має свої особливості. Ми гарантуємо надання послуги, дотримуючись лояльної цінової політики, про що говорять численні відгуки наших клієнтів.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX