Адвокат (юрист) по стягненню боргів

Записатися на консультацію

Беручи до уваги існуючу в нашій країні економічну, а також, політичну ситуацію, а крім цього, існуючу практику, надання послуг адвокатів по стягненню боргів, набирає все більшої популярності, як серед юридичних, так і серед фізичних осіб. Це пов'язано з тим, що борг виникає в зв'язку з різними правовідносинами, як при позиці матеріальних коштів, так і внаслідок невиконання умов угоди, укладеної між суб'єктами підприємництва.

Послуги по стягненню заборгованості від юридичної компанії «Justlex»

Для того, щоб врегулювати спір даного правового характеру, необхідно скористатися послугами фахівців, що є професіоналами своєї справи. Наші адвокати мають належний багаж теоретичних знань, а також, практичних навичок, що дозволяють надати якісні послуги зі стягнення боргів, або ж захистити Ваші інтереси в даній категорії справ. Участь адвоката захистить клієнта від ризику створення проблемя із законом, а також, докладе максимальних зусиль для того, щоб спір вирішився в досудовому або ж судовому порядку.

 

Вартість послуги по стягненню заборгованості

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Процедура стягнення боргу

Даний процес може бути дуже тривалим і неприємним, в разі, самостійного захисту Ваших прав. Адвокат нашої компанії супроводить всю процедуру щодо стягнення боргу, а при можливості, позбавить Вас від участі в ній.

Існує кілька випадків, при яких можливо повернути належні Вам кошти:

 • Оформлення розписки;
 • Складання договору.

Юридична практика говорить про те, що найбільш правильним варіантом є оформлення як першого, так і другого виду документа, при правовідносинах, пов'язаних з борговими зобов'язаннями, однак досвідчені фахівці зможуть захистити Ваші інтереси та при наявності хоча б одного з них.

Досудове врегулювання спору

В такому випадку, адвокат буде діяти наступним чином:

 1. Складе претензію, до особи, яка є боржником. При цьому, необхідно дотримуватися письмової форми документа.
 2. Здійснить збір необхідної інформації про боржника.
 3. Проведе переговори.
 4. При необхідності, залучить правоохоронні органи.

Як правило, при присутності адвоката на даному етапі, боржник розуміє всю серйозність намірів кредитора, і здійснює повернення боргу.

Судова процедура врегулювання спору

У разі, якщо боржник відмовляється виконувати свої зобов'язання при досудовому врегулюванні спору, адвокат представить Ваші інтереси при судовому розгляді.

Наш фахівець надасть наступні послуги по стягненню боргу в рамках судового процесу:

 • Надання консультацій клієнту, при виникненні питань, пов'язаних з його захистом;
 • Формування правової позиції клієнта;
 • Складання та подання позовної заяви, а також, документів, що додаються до неї, відповідно до норм чинного законодавства;
 • Збір та оформлення доказової бази, для підтвердження правоти клієнта;
 • Представлення інтересів клієнта при судовому розгляді, його правовий захист;
 • Заява різних клопотань, при розгляді справи, зокрема, про накладення арешту на майно боржника;
 • Оскарження рішень суду першої інстанції, як в апеляційному, так і касаційному порядку.

Крім цього, послуги адвоката можуть включати його участь у виконавчому провадженні, що дозволить контролювати дії державного виконавця, мотивувати його, з метою якісного виконання посадових обов'язків, а також, оскаржити бездіяльність такої особи.

Ціна надання послуги зі стягнення дебіторської заборгованості через суд

Дане питання необхідно уточнювати при особистому зверненні до фахівців нашої фірми, адже кожен випадок є індивідуальним і має свої особливості, від чого і варіюється ціна надання послуг. Ми гарантуємо виконання роботи, дотримуючись лояльної цінової політики, про що говорять численні відгуки наших клієнтів.

Додати коментар
Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX