Юрист (адвокат) по спадку

Послуги адвоката по спадку

Послуга включає:

 • Професійна консультація адвоката у спадок;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом у спадок.
300грн.
от 1часа
Адвокат по спадку

Записатися на консультацію

Дана категорія справ є досить поширеною, адже у кожного з нас може виникнути необхідність в отриманні кваліфікованої допомоги про процедурі успадкування. Спадкові суперечки є неймовірно заплутаною і складною категорією справ, в яких, як правило, важко розібратися в своєму правовому статусі, без належного рівня теоретичних та практичних знань. У більшості випадків, спадкоємці не вдаються до правової допомоги до юристів, і як наслідок, потрапляють в досить непрості ситуації, вихід з яких здатні знайти тільки досвідчені професіонали.

Нормативно - правові акти, що регулюють питання спадкових правовідносин, мають безліч тонкощів і особливостей, помітити які зможуть тільки досвідчені адвокати.

Консультування адвоката з питань спадщини дозволить убезпечити Вас від прийняття неправильних рішень, а також від виникнення пов'язаних з ними негативних наслідків. Варто відзначити, що дана категорія справ супроводжується важким емоційним станом спадкоємця, і як наслідок - зниженою здатністю до розуміння всіх правових наслідків його дій. У зв'язку з цим, без допомоги адвоката обійтися ніяк не можна.

Адвокат по спадку при виникненні суперечок про спадщину

Як правило, для того, щоб прийняти спадщину, особа звертається з відповідною заявою до нотаріуса (не має значення державного або ж приватного), і з урахуванням проведення певних дій, нотаріус видає документ, що підтверджує право особи на спадщину.

Досить часто в ході прийняття спадщини, між особами, які мають родинні зв'язки, виникають конфлікти, що вимагають врегулювання в судовому порядку.

Консультація юриста по спадку

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Наші юристи по спадку нададуть допомогу в сфері врегулювання наступних суперечок

 • У сфері розподілу часток спадкоємців майна, що відноситься до спадщини;
 • Визнання права власності в повному обсязі або ж на частину майна, що є предметом спадщини;
 • Визнання заповіту, що був оформлений раніше, таким, що не є дійсним;
 • Інші суперечки.

Крім цього, досить часто зустрічаються спадкові спори, предметом яких є розділ житлових приміщень. Також, на практиці доводиться вирішувати правові конфлікти, що виникають у зв'язку з заповітом майна особам, що не є родичами спадкодавця, в такому випадку, рідні померлої особи, повинні докласти максимальних зусиль для того, що отримати хоча б частину майна, визначеного у заповіті.

Представлення інтересів клієнта в Києві - сфера спадкових спорів в суді

Адвокати нашої юридичної фірми мають багаторічний досвід роботи в сфері спадкового права, що дозволить надати якісні послуги та гарантувати правовий захист клієнта. Завдяки нам, клієнтові вдасться виплутатися з найскладніших ситуацій, вихід з яких знайти, здавалося б, неможливо. Завжди варто пам'ятати, що безвихідних ситуацій не буває.

Ми пропонуємо

 1. Складання позовної заяви та супутніх документів, відповідно до всіх законодавчих вимог. При цьому, необхідно враховувати, що неправильно оформлений позов підлягає поверненню позивачеві, або ж може бути залишений без руху. Також, звернутися для захисту своїх прав до одного й того самого відповідача з того ж предмету спору, є можливим лише один раз.
 2. Формування правової позиції клієнта.
 3. Розробка найбільш вигідної тактики захисту клієнта.
 4. Збір, оформлення і подача в орган судової влади необхідних доказів правоти клієнта.
 5. Представлення інтересів та захист клієнта при судовому розгляді.
 6. Оскарження, як в апеляційному, так і в касаційному порядку рішення суду першої інстанції.

Вартість надання послуг залежить від їх комплексності , а також складності справи. Для того, щоб з'ясувати це питання, рекомендуємо особисто звертатися до фахівців нашої компанії.

Наша робота - гарантія Вашої правового захисту.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX