Адвокат по спадщині у Києві

Записатися на консультацію

Дана категорія справ є досить поширеною, адже у кожного з нас може виникнути необхідність в отриманні кваліфікованої допомоги про процедурі успадкування. Спадкові суперечки є неймовірно заплутаною і складною категорією справ, в яких, як правило, важко розібратися в своєму правовому статусі, без належного рівня теоретичних та практичних знань. У більшості випадків, спадкоємці не вдаються до правової допомоги до юристів, і як наслідок, потрапляють в досить непрості ситуації, вихід з яких здатні знайти тільки досвідчені професіонали.

Нормативно - правові акти, що регулюють питання спадкових правовідносин, мають безліч тонкощів і особливостей, помітити які зможуть тільки досвідчені адвокати.

Консультування адвоката з питань спадщини дозволить убезпечити Вас від прийняття неправильних рішень, а також від виникнення пов'язаних з ними негативних наслідків. Варто відзначити, що дана категорія справ супроводжується важким емоційним станом спадкоємця, і як наслідок - зниженою здатністю до розуміння всіх правових наслідків його дій. У зв'язку з цим, без допомоги адвоката обійтися ніяк не можна.

Виникнення суперечок про спадщину

Як правило, для того, щоб прийняти спадщину, особа звертається з відповідною заявою до нотаріуса (не має значення державного або ж приватного), і з урахуванням проведення певних дій, нотаріус видає документ, що підтверджує право особи на спадщину.

Досить часто в ході прийняття спадщини, між особами, які мають родинні зв'язки, виникають конфлікти, що вимагають врегулювання в судовому порядку.

Наші фахівці нададуть допомогу в сфері врегулювання наступних суперечок:

  • У сфері розподілу часток спадкоємців майна, що відноситься до спадщини;
  • Визнання права власності в повному обсязі або ж на частину майна, що є предметом спадщини;
  • Визнання заповіту, що був оформлений раніше, таким, що не є дійсним;
  • Інші суперечки.

Крім цього, досить часто зустрічаються спадкові спори, предметом яких є розділ житлових приміщень. Також, на практиці доводиться вирішувати правові конфлікти, що виникають у зв'язку з заповітом майна особам, що не є родичами спадкодавця, в такому випадку, рідні померлої особи, повинні докласти максимальних зусиль для того, що отримати хоча б частину майна, визначеного у заповіті.

Представлення інтересів клієнта в сфері спадкових спорів в суді

Адвокати нашої юридичної фірми мають багаторічний досвід роботи в сфері спадкового права, що дозволить надати якісні послуги та гарантувати правовий захист клієнта. Завдяки нам, клієнтові вдасться виплутатися з найскладніших ситуацій, вихід з яких знайти, здавалося б, неможливо. Завжди варто пам'ятати, що безвихідних ситуацій не буває.

Ми пропонуємо:

  1. Складання позовної заяви та супутніх документів, відповідно до всіх законодавчих вимог. При цьому, необхідно враховувати, що неправильно оформлений позов підлягає поверненню позивачеві, або ж може бути залишений без руху. Також, звернутися для захисту своїх прав до одного й того самого відповідача з того ж предмету спору, є можливим лише один раз.
  2. Формування правової позиції клієнта.
  3. Розробка найбільш вигідної тактики захисту клієнта.
  4. Збір, оформлення і подача в орган судової влади необхідних доказів правоти клієнта.
  5. Представлення інтересів та захист клієнта при судовому розгляді.
  6. Оскарження, як в апеляційному, так і в касаційному порядку рішення суду першої інстанції.

Вартість надання послуг залежить від їх комплексності , а також складності справи. Для того, щоб з'ясувати це питання, рекомендуємо особисто звертатися до фахівців нашої компанії.

Наша робота - гарантія Вашої правового захисту.

Додати коментар
Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX