Адвокат по ДТП

Записатися на консультацію

Співробітники нашої фірми надають комплексну правову допомогу в сфері справ по дорожньо-транспортним пригодам. Адвокати, що працюють в нашому штаті мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, і знають, що в даній категорії справ необхідно уважно вивчити всі обставини, що мають місце, оцінити їх відповідно до чинних норм законодавства, а також, виробити вигідну для клієнта правову позицію відповідно до складеного органами Національної поліції протоколу про правопорушення.

Законодавство нашої країни передбачає для осіб, які є учасниками дорожньо-транспортної пригоди і є правопорушниками, можливість бути притягнутими до цивільно-правової, адміністративної, а також - кримінальної відповідальності. Тому, самостійно, без належного багажу знань, успішно вирішити виниклу ситуацію практично нереально. Відразу після того, що сталося рекомендуємо не підписувати жодних документів, не відповідати на питання правоохоронних органів, а скористатися правом на надання правової допомоги.

Послуги адвоката по ДТП - адміністративна відповідальність за правопорушення в сфері ДТП

Даний вид відповідальності настає в разі, коли були порушені норми чинних Правил дорожнього руху. Санкціями в такому випадку можуть бути або накладення на особу штрафу, або позбавлення права користування засобом пересування.

При розгляді даних категорій справ, діяльність адвоката спрямована на дотримання наступних прав клієнта:

 • Брати участь в огляді місця події;
 • Знайомитися з усіма матеріалами, що стосуються справи;
 • Оскаржити вживані заходи забезпечення провадження у справі;
 • Давати пояснення по справі;
 • Збирати і подавати докази, що стосуються справи;
 • Заявляти клопотання під час розгляду справи судом;
 • Викликати для дачі показань свідків;
 • Залучати фахівців, що мають певні знання, з метою встановлення обставин у справі;
 • Оскарження рішень суду в орган вищої інстанції.

Консультація Автоюриста

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Кримінальна відповідальність за правопорушення в сфері ДТП

Слід зазначити, що даний вид відповідальності є найбільш суворим і настає в разі, коли особою було скоєно злочин, передбачений Особливою частиною Кримінального кодексу нашої держави. Внаслідок вчинення злочинів даного виду можуть наступати різні наслідки: заподіяння матеріальної шкоди у великому розмірі, шкоди здоров'ю людини і навіть позбавлення життя одного або декількох людей.

Даний вид злочинів є дуже серйозним, і передбачає необхідність користування правовою допомогою для захисту прав і законних інтересів підозрюваного або ж обвинуваченого.

Автоюрист від компанії «Justlex» надасть наступні види послуг

 1. Складання позовної заяви у відповідності з усіма вимогами законодавства і подача його в суд.
 2. Формування правової позиції клієнта.
 3. Збір та оформлення доказів, що має відношення до справи.
 4. Підготовка клієнта до судового засідання.
 5. Надання інформативних консультацій з питань, пов'язаних зі справою.
 6. Оскарження рішень суду в апеляційному та касаційному порядку.

Цивільний позов

У даній категорії справ передбачається можливість пред'явлення цивільного позову обвинуваченій в скоєнні злочину особі, або ж особам, що несуть за її дії матеріальну відповідальність. Даний позов розглядається з дотриманням всіх норм для цивільного судочинства.

Вартість надання послуг адвоката по ДТП

Дане питання необхідно уточнювати при особистому зверненні до фахівців нашої юридичної фірми, адже кожна справа має свою складність і індивідуальність. Ми гарантуємо надання послуг, дотримуючись лояльної цінової політики, що підтверджують числені відгуки наших клієнтів.

Додати коментар
Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX