Юрист і адвокат з авторського права

Допомога адвоката по авторському праву

Послуга включає:

 • Професійна консультація адвоката;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим адвокатом.
300грн.
от 1часа
Юрист з авторського права

Записатися на консультацію

Будь-який громадянин, що є правовласником об'єкта авторського права, може використовувати всі представлені законодавством способи його для його захисту.

Здійснення правового захисту в сфері авторського права є найбільш складною сферою діяльності в юриспруденції. На сьогоднішній день, спеціалізація в авторському праві знаходиться лише на початкових етапах свого розвитку, в зв'язку, з чим досить важко знайти досвідченого фахівця, що є професіоналом в авторському праві.

На жаль, громадяни нашої країни ще не звикли до положення про те, що за використання праць в сфері інтелектуальної власності, необхідно платити. Про це свідчить поширення піратського контенту, комп'ютерних програм, що не пройшли належних чином процедуру ліцензування, користування торговими марками, без достатніх підстав правового характеру. У зв'язку з цим, кожному автору або ж правовласнику потрібно надання юридичної допомоги з метою моніторингу і захисту їх законних прав.

Юристи по авторському праву нашої юридичної фірми мають належний рівень теоретичних знань, що підтверджується престижною освітою. Ми докладемо всіх зусиль для досягнення максимального ефективного результату для клієнта. Завдяки практиці наших фахівців, нам вдається знайти вихід з абсолютно будь-якої, здавалося б, безвихідної ситуації.

Для чого потрібна допомога юриста по авторському праву?

 • Правильно скласти позовну заяву, дотримуючись всіх вимог законодавства, є неймовірно складною процедурою, що вимагає наявності спеціальних знань. Слід зазначити, що орган судової влади буде здійснювати розгляд справи не тільки відповідно до поданої позовом, а й попередньо зібраних доказів. З огляду на факт того, що авторське право є дуже молодою сферою, більшість суддів не є надійними фахівцями при розгляді даної категорії справ, тому всі вимоги позивача повинні бути викладені в максимальному обсязі із зазначенням всіх фактичних обставин, що мають відношення до справи;
 • Правова допомога та захист дозволить прискорити процес розгляду справи і уникнути негативних наслідків, пов'язаних з поширенням порушень у використанні Вашої інтелектуальної власності.

Консультація юриста по авторському праву

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Досудова процедура врегулювання спору по авторському праву

Даний випадок передбачає необхідність складання адвокатом претензії до особи, яка є порушником авторського права. Даний документ повинен бути складений з дотриманням письмової форми. Наш фахівець використовує всілякі різноманітні способи впливу на правопорушника, з метою стягнення коштів, в зв'язку із заподіяною шкодою.

Як показує практика, участь професійного адвоката з авторського права на даному етапі, є підставою для підтвердження серйозності намірів автора або власника авторського права.

Необхідність адвоката з авторського права для судового розгляду з авторського права

У разі, якщо мирно врегулювати спір не вийшло, необхідно звертатися для врегулювання спору до суду. Адвокат нашої фірми, крім складання позовної заяви, а також, доданих до неї документів, надасть наступні види правової допомоги, при процедурі судового розгляду справи:

 1. Інформативні консультації клієнту, з питань, що є йому незрозумілими.
 2. Сформує правову позицію клієнта.
 3. Виробить найбільш вигідну тактику захисту і поведінку особи, чиї інтереси представляються.
 4. Здійснить збір доказової бази, яка підтверджує правоту клієнта, а також подасть їх до суду.
 5. При необхідності, надасть послуги з апеляційного чи ж касаційного оскарження судового рішення.
 6. Надання інших послуг.

У разі, якщо Ви не знайшли необхідну Вам послугу, в вищепереліченому переліку, рекомендуємо уточнити своє питання особисто у фахівця нашої компанії.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX