Юрист по аліментах

Послуги юриста по аліментах

Послуга включає:

 • Професійна консультація адвоката по аліментах;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом по аліментах.
300грн.
от 1часа
юрист по аліментах

Записатися на консультацію

Досить поширеними в нашій державі є категорія справ по стягненню аліментів. Для успішного вирішення справи буде потрібна допомога професіонала. Адвокат по аліментах нашої юридичної фірми має належну базу теоретичних знань і практичного досвіду для забезпечення якісного захисту Ваших прав та законних інтересів.

Завдання юриста по аліментах - стягнення заборгованості по аліментах

Відповідно до норм законодавства України, аліменти можуть стягнути на наступну категорію осіб:

 • Неповнолітніх дітей. Варто відзначити, що можливо продовжити виплату аліментів на дітей, що досягли вісімнадцяти років, у разі, якщо вони навчаються у вищому навчальному закладі, або ж на дитину, яка є непрацездатною, однак, суд повинен враховувати фінансовий стан батька;
 • Утримання дружини. Більшість громадян знають про те, що їх дружина має законне право вимагати свого утримання від колишнього чоловіка (що є батьком дитини) в період вагітності, а крім цього, до виконання дитині трьох років. Відзначимо, що таке право також має і батько, в разі, якщо дитина залишається з ним проживати;
 • Утримання батьків. Норми законодавства зобов'язують осіб, що досягли вісімнадцяти років утримувати своїх батьків, в разі, якщо вони є непрацездатними. Однак, якщо ж батьки відповідно до рішення суду були позбавлені прав на дитину, обмежені в таких правах, або ж ухилялися від своїх батьківських зобов'язань, суд не може призначити їм виплату аліментів.

Консультація юриста по аліментах

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

300грн.

Терміни:

від 1 години

Отримання виплат по аліментам

 1. Сторони можуть домовитися про виконання зобов'язання щодо виплати аліментів в добровільному порядку. Ця процедура здійснюється шляхом укладення та завірення угоди в нотаріальному порядку, або ж особа, яка зобов'язується виплачувати аліменти, здійснює подачу заяви за місцем отримання доходів, в якій вказує бажання відрахування певної суми протягом конкретного терміну.
 2. Найбільш поширеним варіантом з метою стягнення аліментів, є звернення до суду. Даний варіант є більш надійним. При подачі позовної заяви, предметом якої є стягнення аліментів, судовий збір оплаті не підлягає.

Процедура судового розгляду

У разі, коли виникла необхідність вирішення конфлікту щодо стягнення аліментів в судовому порядку, не обійтися без правової допомоги фахівців.

Дана категорія справ має свої особливості, які досконально вивчив юрист по аліментах нашої юридичної фірми.

Послуги юриста по аліментах в сфері розгляду даної категорії справ в суді

 • Надання комплексних консультацій на кожному етапі судового розгляду справи;
 • Складання позовної заяви у відповідності з усіма вимогами законодавства, а також інших документів, що до нього додаються;
 • Формування найбільш виграшної правової позиції клієнта;
 • Розробка тактики поведінки в суді;
 • Збір і подача в орган судової влади доказів, що мають відношення до справи;
 • Оскарження рішення суду як в апелляцінному, так і в касаційному порядку.

Тільки досвідчений фахівець зможе захистити клієнта від можливих негативних наслідків і надати кваліфікований правовий захист. Наші адвокати мають багаторічний досвід роботи в даній категорії справ, що дозволило їм вивчити всю процедуру із зсередини. Завдяки послугам, що представляються нами, Ви можете відчувати себе під надійним захистом.

Ми гарантруємо надання послуги, дотримуючись лояльної цінової полики, що робить доступною цю процедуру, кожному, хто цього дійсно потребує. У разі необхідності уточнення ціни надання послуги, звертайтесь за консультацією до співробітників нашої компанії, адже кожен випадок є індивідуальним і різним по складності, в залежності від ситуації, що виникла.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX