Захист у справах з оборотом наркотиків

Записатися на консультацію

На жаль, на сьогоднішній день, злочини в сфері обігу наркотиків в Україні є одними з найбільш розповсюджених категорій справ. Це є гострою проблемою, що повинна вирішуватися на рівні держави. Якщо так сталося, що Вам потрібна допомога в наданні правового захисту в даній категорії, рекомендуємо звернутися за правовою допомогою до професіоналів своєї справи - адвокатам нашої юридичної фірми. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволить досягти максимально ефективного результату для клієнта.

Захист у справах з оборотом наркотиків в Україні

Законодавство України встановлює, що до поняття наркотичних засобів також відносяться речовини психотропної характеру, їх аналоги, а також, прекурсори. Крім цього, кримінальний кодекс чітко вказує дії, що можуть проводитися з цими об'єктами, для набуття ними характеру злочину.

Як показує судова практика, основна маса злочинів даного виду вчиняється особами, які не досягли вісімнадцятирічного віку. Це пов'язано з тим, що батьки не приділяють належної уваги з виховання дитини і не виявляють інтерес до їх повсякденного життя, що пояснюється надзвичайною зайнятістю.

Найчастіше щодо осіб, що підозрюються в скоєнні злочину в сфері обігу наркотиків, проводяться дії оперативного і розшукового характеру, виходячи з цього, затримання особи може бути здійснено в найнесподіваніший момент (наприклад, при безпосередній передачі наркотичних речовин іншим особам). При цьому, співробітники органів досудового розслідування можуть здійснити протизаконні дії, що перевищують їх повноваження. Дуже важливо, щоб підозрюваний запам'ятав всю процедуру затримання і змігвідобразити подробиці, що відбувалися в цей момент, адже в подальшому, при захисті прав підозрюваного адвокатом, це може зіграти на його користь.

Надання правової допомоги та захисту особі, що має статус підозрюваного

Без наявності певного багажу знань в юридичній сфері, існує ризик застосування найбільш високої санкції за вчинення злочинів даного виду. Отже, в разі, якщо Ви підозрюєтеся в таких протиправних діях, необхідно якомога швидше звернутися за допомогою до фахівців.

Адвокати нашої фірми роз'яснять всі належні особі, яка підозрюється у вчиненні злочину у сфері обігу наркотиків, права і обов'язки. До того, як у вас з'явиться захисник, рекомендується не надавати ніяких свідчень і користуватися правом, що передбачає можливість не свідчити проти себе, адже якщо не дотримуватися такої рекомендації, то це підвищує ризики отримання несприятливого результату.

Вартість надання послуги

Дане питання має індивідуальний характер в кожному конкретному випадку, адже все залежить від конкретної статті, відповідно до якої було скоєно злочин, санкції, передбаченої за дане правопорушення, а також обставин справи. Радимо уточнювати вартість надання послуги при особистій зустрічі з фахівцями нашої юридичної фірми.

Ми гарантуємо

  1. Високу якість надання послуги, адже нашими співробітниками є кваліфіковані фахівці, що мають як теоретичні знання, так і практичний досвід.
  2. Виконання послуги в чітко обумовлені терміни, без зайвого затягування.
  3. Досягнення максимально ефективного результату при захисті прав і свобод клієнта.
  4. Лояльну цінову політику при наданні послуг.
  5. Розробку максимально вигідної правової позиції для клієнта.

Численні відгуки наших клієнтів є підтвердженням вищесказаного. Звернувшись за допомогою до нашої юридичної фірми Ви можете бути впевненими, що перебуваєте під надійним правовим захистом.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX