Захист на стадії попереднього слідства

Записатися на консультацію

Кожен громадянин України, що підозрюється в скоєнні злочину, має право на захист. Дане положення підтверджується нормами головного закону нашої країни - Конституції.

Участь кваліфікованого адвоката на кожному етапі кримінального процесу є гарантією належного захисту Ваших законних прав, а також інтересів. Деякі особи дотримуються думки про те, що участь захисника на стадії попереднього слідства можна звести до мінімуму, адже його послуги на даному етапі не є потрібними. Однак, фахівці у кримінальних справах юридичної компанії «JUSTLEX» знають, що це зовсім не так, адже саме на цьому етапі адвокат зможе грамотно визначити порядок Ваших дій, а також сформувати правильну правову позицію клієнта. На даній стадії особа, що є фахівцем в галузі кримінального права і здійснює захист ваших прав, може подати певні клопотання або скарги, з метою поліпшення Вашого положення.

На початковому етапі надання допомоги клієнту, адвокат повинен отримати всю необхідну інформацію про ситуацію з вуст свого підзахисного. Зробити це можна за особистої зустрічі, коли захисник приїжджає до слідчого ізолятора для розмови зі своїм підзахисним. Варто пам'ятати, що перешкоджати таким зустрічам, а також обмежувати їх у часі не дозволяється. Допускатися до обвинуваченого захисник може лише в разі пред'явлення їм спеціальних документів, що підтверджують його повноваження.

У разі, коли адвокат подає клопотання про проведення певних дій, вони розглядаються слідчим, що уповноважений розглядати дану справу. Варто відзначити, що якщо правоохоронні органи ігнорують вимоги адвоката, описані в клопотанні, він має право звернутися з тим же документом безпосередньо до прокурора, або ж в судовий орган, де проходило слідство щодо попереднього розслідування. Коли адвокат буде допущений до участі в розгляді справи, йому надається право на ознайомлення з документом про затримання підзахисного (протоколом), всіма діями, що були реалізовані слідством, і де підзахисний брав участь, документом, відповідно до якого до підзахисного було застосовано покарання, а також іншими , важливими для слідства документами.

Правова допомога, що може надаватися захисником на стадії попереднього слідства, може включати:

  1. Захист законних інтересів особи протягом всієї процедури проведення попереднього слідства при проведенні різних процесуальних дій.
  2. Індивідуальні зустрічі з підзахисним, конфіденційного характеру, в разі його перебування в слідчому ізоляторі.
  3. Оформлення та подача різних клопотань і заяв.
  4. Здійснення оскарження міри покарання обраного для клієнта.
  5. Формування лінії захисту клієнта, а також особливої тактики її реалізації.
  6. Збір інформації, що стосується особистості особи, що є обвинуваченим у справі.
  7. Аналіз існуючих матеріалів справи.
  8. І інші дії.

Що стосується вартості надання послуги захисту на стадії попереднього слідства, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити наявність або відсутність у заявника документів, необхідних для реалізації процедури, а також терміновості надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

Вибирайте тільки кращих фахівців, адже з їх допомогою вдасться якомога більше пом'якшити покарання, або ж і зовсім, бути звільненим від нього. Співробітники нашої фірми мають престижну освіту і належний рівень знань в сфері кримінального права, завдяки чому клієнти можуть відчувати себе в безпеці. Ми працюємо за прийнятною ціною, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Офіс нашої компанії знаходиться в зручному місці розташування в місті Київ, що дозволить клієнтові швидко прибути і звернутися за допомогою.«JUSTLEX» - гарантія захисту Ваших прав та законних інтересів.

Додати коментар
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX