Захист на стадії попереднього слідства

Записатися на консультацію

Кожен громадянин України, що підозрюється в скоєнні злочину, має право на захист. Дане положення підтверджується нормами головного закону нашої країни - Конституції.

Участь кваліфікованого адвоката на кожному етапі кримінального процесу є гарантією належного захисту Ваших законних прав, а також інтересів. Деякі особи дотримуються думки про те, що участь захисника на стадії попереднього слідства можна звести до мінімуму, адже його послуги на даному етапі не є потрібними. Однак, фахівці у кримінальних справах юридичної компанії «JUSTLEX» знають, що це зовсім не так, адже саме на цьому етапі адвокат зможе грамотно визначити порядок Ваших дій, а також сформувати правильну правову позицію клієнта. На даній стадії особа, що є фахівцем в галузі кримінального права і здійснює захист ваших прав, може подати певні клопотання або скарги, з метою поліпшення Вашого положення.

На початковому етапі надання допомоги клієнту, адвокат повинен отримати всю необхідну інформацію про ситуацію з вуст свого підзахисного. Зробити це можна за особистої зустрічі, коли захисник приїжджає до слідчого ізолятора для розмови зі своїм підзахисним. Варто пам'ятати, що перешкоджати таким зустрічам, а також обмежувати їх у часі не дозволяється. Допускатися до обвинуваченого захисник може лише в разі пред'явлення їм спеціальних документів, що підтверджують його повноваження.

У разі, коли адвокат подає клопотання про проведення певних дій, вони розглядаються слідчим, що уповноважений розглядати дану справу. Варто відзначити, що якщо правоохоронні органи ігнорують вимоги адвоката, описані в клопотанні, він має право звернутися з тим же документом безпосередньо до прокурора, або ж в судовий орган, де проходило слідство щодо попереднього розслідування. Коли адвокат буде допущений до участі в розгляді справи, йому надається право на ознайомлення з документом про затримання підзахисного (протоколом), всіма діями, що були реалізовані слідством, і де підзахисний брав участь, документом, відповідно до якого до підзахисного було застосовано покарання, а також іншими , важливими для слідства документами.

Правова допомога, що може надаватися захисником на стадії попереднього слідства, може включати:

  1. Захист законних інтересів особи протягом всієї процедури проведення попереднього слідства при проведенні різних процесуальних дій.
  2. Індивідуальні зустрічі з підзахисним, конфіденційного характеру, в разі його перебування в слідчому ізоляторі.
  3. Оформлення та подача різних клопотань і заяв.
  4. Здійснення оскарження міри покарання обраного для клієнта.
  5. Формування лінії захисту клієнта, а також особливої тактики її реалізації.
  6. Збір інформації, що стосується особистості особи, що є обвинуваченим у справі.
  7. Аналіз існуючих матеріалів справи.
  8. І інші дії.

Що стосується вартості надання послуги захисту на стадії попереднього слідства, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити наявність або відсутність у заявника документів, необхідних для реалізації процедури, а також терміновості надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

Вибирайте тільки кращих фахівців, адже з їх допомогою вдасться якомога більше пом'якшити покарання, або ж і зовсім, бути звільненим від нього. Співробітники нашої фірми мають престижну освіту і належний рівень знань в сфері кримінального права, завдяки чому клієнти можуть відчувати себе в безпеці. Ми працюємо за прийнятною ціною, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Офіс нашої компанії знаходиться в зручному місці розташування в місті Київ, що дозволить клієнтові швидко прибути і звернутися за допомогою.«JUSTLEX» - гарантія захисту Ваших прав та законних інтересів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX