Консультація у кримінальних справах

Записатися на консультацію

Юристи компанії «JUSTLEX» нададуть вичерпні консультації в сфері кримінального права. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що гарантує досягнення максимально ефективного результату для клієнта. Юристи, що є співробітниками фірми «JUSTLEX» мають престижну освіту кращих вищих навчальних закладів нашої країни, що свідчить про належну базу отриманих знань. Працюючи в сфері кримінального права, ми часто стикаємося з досить важкими справами, як в психологічному, так і в практичному аспекті, проте це лише додає нам знань і сили. Офіс нашої компанії знаходиться в зручному місці розташування в місті Київ, що дозволить клієнтові швидко прибути і звернутися за допомогою.

Ми можемо надати свою допомогу на різних етапах кримінального процесу, а також під час проведення певних процесуальних дій, або ж пов'язану з роз'ясненням кримінального законодавства.

Вид кримінальної відповідальності є найбільш серйозним серед інших, адже згодом, особа може бути засуджена до найбільш серйозного виду покарання - позбавлення волі.

Варто пам'ятати, що особа може бути притягнута до кримінальної відповідальності лише в тому разі, коли судом буде встановлено всі її складові: суб'єкт, що скоїв злочин, об'єкт, на який були спрямовані протизаконні дії, встановлена судом суб'єктивна сторона злочину (тобто внутрішні переконання особи, що його вчинила), а також об'єктивна сторона (зовнішні обставини та умови скоєння злочину). Крім цього, особа вважається такою, що була притягнута до кримінальної відповідальності з того моменту, коли судом, в установленому законом порядку був винесеней вирок.

Вартість консультації у кримінальних справах

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

350 грн

Терміни:

1 година

Наші фахівці готові допомогти як потерпілому від скоєння злочину, так і особи, що є обвинуваченим. Ми надамо всебічну правову допомогу, головне - не падати духом і пам'ятати, що безвихідних ситуацій не буває.

У житті можуть виникнути непередбачувані ситуації, пов'язані із притягненням особи до кримінальної відповідальності. У зв'язку з тим, що більшість громадян в нашій країні є досить необізнаними в правовій сфері, і не можуть самостійно здійснювати захист своїх прав і законних інтересів, необхідно звернутися за допомогою до фахівців.

Що стосується вартості надання послуги консультування клієнтів, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити складність ситуації, що виникла, що потребує вирішення, а також терміновості надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

Консультації, що надаються клієнтам у сфері кримінального права, допоможуть отримати відповіді на всі питання, що цікавлять клієнта питання, що можуть бути пов'язані з:

  1. Правовою кваліфікацією злочину.
  2. Поведінки при проведенні тієї, чи іншої процесуальної дії.
  3. Роз'ясненням норм кримінального законодавства.
  4. Можливості врегулювати питання в процесі досудового розслідування.

Ми готові надати допомогу при особистій зустрічі з клієнтом, або ж організувати консультації в дистанційній формі: по телефону, електронній пошті або в будь-якому іншому вигляді.

Юристи нашої компанії можуть надати дану послугу, як в усному, так і в письмовому вигляді, це залежить від особистого побажання клієнта, а також складності питання. Адже в певних випадках, необхідно провести досить об'ємну пошукову роботу і сформулювати найбільш прийнятну і вигідну для клієнта правову позицію, що в усному вигляді зробити практично неможливо.

Після надання послуги, клієнт в результаті отримує:

  • Письмові рекомендації по вирішенню питання, від юриста;
  • Висновок, оформлене фахівцем, що включає повний аналіз ситуації, що виникла;
  • Допомогу для оформлення всіх документів, що будуть потрібні для участі в кримінальному процесі.

Ми гарантуємо високу якість захисту прав та інтересів клієнта.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX