Касаційна скарга у кримінальній справі

Записатися на консультацію

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть свою допомогу в оформленні касаційної скарги у кримінальних справах. В даному питанні буде доцільно, щоб оформлення данного документа булодовірено спеціальному адвокату, що спеціалізується в сфері кримінального права. Завдяки його допомозі, є ймовірність успішного оскарження рішення, з метою досягнення максимально ефективного результату для клієнта. Офіс нашої компанії знаходиться в зручному місці розташування в місті Київ, що дозволить клієнтові швидко прибути і звернутися за допомогою.

Оскаржити в касаційному порядку можна рішення суду першої інстанції, або ж апеляційного суду, в разі, якщо Ви вважаєте їх незаконними. Скарга подається до Вищого спеціалізованого суду нашої держави. Адвокат зможе допомогти Вам з оформленням позовної заяви до суду касаційної інстанції, братиме участь у веденні справи в такий інстанції, а також, при необхідності зможе реалізувати процедуру продовження термінів для подачі позову в такий суд. Наш фахівець зможе дати вичерпні консультації з усіма додатковими питаннями.

Для успішного розгляду справи в касаційному порядку, особам необхідно пройти досить складну процедуру підготовки, а також покластися на знання адвоката у кримінальних справах, що має належну спеціалізацію і досвід в даному питанні, адже після звернення в ВССУ, всі способи захисту на національному рівні вже будуть використані. У зв'язку з цим потрібно максимально вкласти всі свої зусилля для досягнення позитивного результату на даному етапі.

Вимоги, що необхідно дотримуватися при складанні касаційної скарги

  1. Перш за все, потрібно відобразити в скарзі найменування суду, куди вона буде надалі подаватися (Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ).
  2. Вказати дані про ПІБ особи, яка є позивачем у даній справі, і відомості про його місце перебування або знаходження.
  3. Вказати дані про ПІБ осіб, що беруть участь в процесі, і відомості про їх місце проживання або знаходження.
  4. Визначення або рішення, що буде оскаржуватися позивачем.
  5. У скарзі потрібно відобразити в чому саме було висловлено невірне застосування судом норм права, що можуть бути процесуальними (що стосуються самої процедури судового процесу), а також матеріальними (дані, що містяться безпосередньо в законі).
  6. Клопотання позивача.
  7. Перелік документів, що подаються разом із скаргою.

Підписується скарга особою, що здійснює її безпосередню подачу в спеціалізований суд, що уповноважений розглядати такі справи, або ж представником (адвокатом) такої особи. У другому випадку, адвокат повинен надати документ, що підтверджує право представлення інтересів клієнта в суді.

Варто відзначити, що оскарженню в касаційному порядку підлягає розгляду лише після проходження справою двох попередніх інстанцій - розгляду справи в районному суді, а також процедуру апеляційного оскарження. При цьому, підставами для подачі скарги в ВССУ може служити факт неправильного застосування норм процесуального (що стосується самої процедури судового процесу), а також матеріального (дані, що містяться безпосередньо в законі) права.

Якщо говорити про термін оскарження рішення суду в касаційному порядку, то він буде залежати від того, чи був наданий вирок стороні, що є засудженою, після проведення процедури розгляду справи в апеляційному порядку. За загальним правилом, законодавець передбачає можливість подачі касаційної скарги протягом трьох місяців, з того моменту, коли набрало законної сили рішення суду апеляційної інстанції.

Що стосується вартості надання послуги оформлення касаційної скарги, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити наявність або відсутність у заявника документів, необхідних для реалізації процедури, а також терміновості надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX