Адвокат у кримінальних справах

Адвокат у кримінальних справах

Послуга включає:

 • Професійна консультація адвоката;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим адвокатом.
250грн.
от 1часа
Кримінальний Адвокат

Записатися на консультацію

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть допомогу адвоката у кримінальних справах. У житті можуть виникнути різні ситуації, в зв'язку з якими, особам може загрожувати кримінальна відповідальність, ніхто від цього не застрахований, однак, в будь-якому випадку, Вам може знадобитися допомога фахівців в даному питанні. Наші адвокати - знавці своєї справи, що мають багаторічний досвід роботи в сфері кримінального права. Завдяки нашій роботі, Ви можете бути впевнені в позитивному вирішенні справи. Офіс нашої компанії знаходиться в зручному місці розташування в місті Київ, що дозволить клієнтові швидко прибути і звернутися за допомогою.

У зв'язку з тим, що громадяни нашої країни є мало обізнаними в правовій сфері, і своїми діями вони можуть себе поставити в досить невигідне правове становище і погіршити ситуацію, рекомендуємо звернутися за допомогою к профессиональному уголовному адвокату.

Адвокат у кримінальних справах нашої фірми готов надати допомогу, що включає

 • Надання консультацій в сфері кримінального права;
 • Правову кваліфікацію події;
 • Підготовку в складанні позовної заяви, а також касаційної скарги;
 • Допомога в досудовому врегулюванні ситуації, що виникла;
 • Представлення інтересів клієнта при здійсненні процесуальних дій, а також при розгляді справи судом.

Вартість послуг кримінального адвоката

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

350 грн

Терміни:

1 година

Повноваження адвоката у кримінальних справах

Так як кримінальні справи є найбільш важкими за своєю процедурою, а також наслідками для клієнта, адвокат, що спеціалізується в даній сфері, наділяється широким спектром повноважень, серед яких:

 1. Право на зустрічі конфіденційного характеру адвоката, з підзахисним, чиї інтереси він представляє. Дане повноваження є дуже важливим, адже на відміну від адвоката, ніхто більше не має права на організацію таких зустрічей.
 2. Пошук, аналіз, а також використання доказової бази, що буде здатна підтвердити невинність підзахисного.
 3. Адвокат має право піднімати питання, що стосується допиту свідків, як з боку захисту, так і брати участь у допиті осіб, які є свідками звинувачення.
 4. Право на реалізацію оскарження рішень, які є незаконними або ж право на оскарження бездіяльності уповноважених органів.
 5. Право на участь в проведенні слідчих дій. Крім цього, особа, яка є адвокатом може заявляти про необхідність проведення окремих процесуальних дій, шляхом подачі клопотання особі, уповноваженій на проведення такої дії.

Звертатися за допомогою до адвоката слід не тільки в разі, коли Вам вже було пред'явлено звинувачення, але і тоді, коли вас тільки викликають на допит для з'ясування обставин справи.

Найважливішою послугою адвоката в сфері кримінального права, є представлення інтересів клієнта в суді. Як би особа не підготувалося до процедури розгляду справи, адвокат знає набагато більше і зможе більш ефективно здійснити Ваш захист.

В процесі, кримінальний адвокат матиме такі повноваження

 1. Спростовувати правову позицію прокурора.
 2. Здійсняти подачу судді, всіх зібраних ним доказів правоти клієнта.
 3. Реалізує заявлення про проведення додаткових процедур, що змогли б вплинути на рішення суду, шляхом подачі клопотань.
 4. Здійснить підготовку клієнта до давання свідчень.
 5. Реалізує допит свідків звинувачення, з метою виникнення у судді підозр про те, чи є правдивими їх показання.
 6. При необхідності, здійснить оскарження рішення суду до органів вищої інстанції.

Що стосується вартості надання послуги адвоката у кримінальних справах, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити складність і категорію справи, по якій буде необхідна допомога адвокат, а також об'ємність надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

Важливо відзначити, що особа, яка є адвокатом у кримінальних справах, має право зробити відмову від надання послуг в наступних випадках: недотримання клієнтом рекомендацій адвоката,а також, в разі, якщо сформульована у справі правова позиція не збігається з позицією клієнта, а також при деяких інших обставин.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX