Судові практики

Судові практики

Послуга включає:

 • Професійна консультація адвоката;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим адвокатом.
350грн.
от 1часа
Судові практики

Записатися на консультацію

Фахівці юридичної компанії «JUSTLEX» можуть скласти конкурентноздатність іншим компаніям, що надають юридичні послуги в місті Київ і в Україні в цілому. Співробітники нашої фірми знають свою справу, вони - професіонали з багаторічним досвідом роботи, що є випускниками кращих ВУЗів країни. Серед спеціалізацій і спрямувань нашої роботи можна виділити: корпоративне право, міграційне право, фінансове право, трудове, сімейне право та інші.

Наша компанія надає якісні юридичні послуги за прийнятними цінами. Головним завданням фірми є правовий захист громадян. У разі виникнення, будь - яких юридичних питань, що вимагають невідкладного рішення, юридична фірма «JUSTLEX» досягне для Вас позитивного результату.

Наші переваги

 • Висококваліфіковані кадри, що допоможуть у вирішенні питань будь-якої складності;
 • Досвід роботи в різних сферах права;
 • Пунктуальність вирішення питань. Наша фірма заощаджує Ваш час;
 • Гарантія нерозголошення відомостей про клієнта;
 • Пошук нестандартних і творчих рішень Ваших питань;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

«JUSTLEX» - юридична допомога і надійний захист прав і законних інтересів.

Представництво в суді

Одним з напрямків діяльності юридичної компанії є представництво в суді. Дане поняття включає в себе представництво інтересів особи в органах судової влади за спеціальним документом - довіреністю. Дана послуга є дуже актуальною, так як пересічні громадяни не завжди є право свідомими, і частіше за все, не цікавляться правом як таким. У зв'язку з цим, наші фахівці завжди готові допомогти з процедурами оформлення, подання позовної заяви, і безпосередньо участі від Вашого імені в судовому процесі. Як результат - співробітники компанії всіма зусиллями намагатимуться допомогти в отриманні позитивного для Вас судового рішення.

Трудові спори

Ми з радістю надамо допомогу при виникненні трудових суперечок, що виникають у зв'язку з працевлаштуванням, з питаннями про охорону праці та правових гарантій працівників, що стосуються заподіяної матеріальної шкоди роботодавцю підприємства, крім цього, ті, що стосуються відшкодування шкоди, заподіяної працівникові , в зв'язку з недотриманням умов праці, та інші.

Суб'єктами таких суперечок є з одного боку - працівник (при вирішенні індивідуальних суперечок) або трудовий колектив (при вирішенні колективних трудових спорів), з іншого ж - роботодавець.

Сімейні суперечки

На жаль, сьогодні все частіше, громадяни України стикаються з проблемами вирішення сімейних спорів, що пов'язані з розірванням шлюбу, розділом майна сімейної пари, виплатою аліментів на дитину, визначенням місця проживання дитини, оспорювання батьківства, і іншими.

Ми готові надати консультації по сімейних спорах, скласти позовну заяву для подачі в суд, а так само представити Ваші інтереси в судовому процесі.

Спадщина

Так або інакше, кожен з нас не раз стикався з питанням про спадщину. Юристи компанії «JUSTLEX» нададуть послуги, що пов'язані з питаннями прийняття спадщини, прийняття спадщини, пропущення строку для прийняття спадщини, а крім цього, нададуть консультації щодо оскарження предмета спадщини. Фахівці нашої компанії є професіоналами своєї справи, що допоможуть отримати позитивний для Вас результат при вирішенні питання даного виду.

Послуги адвоката

Адвокатом є особа, що має спеціальне свідоцтво на вчинення адвокатської діяльності з метою захисту прав громадян, надання юридичних консультацій, складання процесуальних документів та ведення справ в суді. Фахівці нашої компанії володіють достатнім досвідом адвокатської діяльності в різних сферах права. Варто відзначити, що в певних випадках, законом передбачається обов'язкова присутність адвоката в судовому розгляді. Професіонали юридичної компанії «JUSTLEX» гарантують гідний захист, оперативне вирішення завдань, індивідуальний підхід до клієнтів, а також збереження адвокатської таємниці.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX