Представлення інтересів замовника

Дана послуга сьогодні є досить актуальною, адже багато громадян через недостатню підкутості в сфері права, стикаються з проблемою захисту своїх законних прав та інтересів. Фахівці юридичної компанії «JUSTLEX» є кваліфікованими фахівцями, що зможуть надати правову допомогу в різних сферах права: корпоративного, трудового, міграційного, фінансового, податкового та інших. Завдяки багаторічному досвіду роботи професіоналів, ви отримаєте позитивний результат у вирішенні питання будь-якої складності.

Представлення інтересів - це правовідносини, що передбачає здійснення угоди від імені представника, в інтересах і то імені другої сторони, яку представляють. Це загальне поняття про представництво. Варто зазначити, що представництво може бути законним або ж добровільним. У першому випадку, в законодавстві нашої держави містяться норми, відповідно до яких визначається, хто може здійснювати ці функції і в яких випадках. При добровільному представництві, особа наділяється правом самостійно визначати хто може здійснювати представництво його інтересів.

Дана процедура може здійснюватися в суді або в органах державної влади.

Представлення інтересів замовника в суді

Однією з основних спрямувань нашої компанії є судове представництво клієнта. Ми готові надати свою допомогу на будь-якій стадії судового розгляду, незалежно від спеціалізації справи, а також в будь-якої інстанції.

Перевагами професіоналів юридичної компанії «JUSTLEX» є наступні:

 • Ми знаємо, як врегулювати спір до звернення в суд. Завдяки роботі наших юристів, часто вдається знайти спільне рішення проблеми на досудовій стадії судового процесу;
 • Ми відповідально підходимо до оформлення позовних заяв, а також до питання про підсудність того, чи іншого справи;
 • Ми є фахівцями в процесуальному праві, і в повному обсязі користуємося наданими правами, що дозволяє досягти максимально позитивного результату для клієнта;
 • Ми зберемо для клієнта кращі докази для підтвердження Вашої правоти.

Дана процедура здійснюється наступним шляхом:

 1. Вивчення і експертиза документів, що безпосередньо відносяться до справи, а також з'ясування додаткових обставин, що можуть негативно вплинути на результат справи.
 2. Врегулювання спору на досудовому етапі, що проводиться за допомогою переговорів, а також використання всіх інших способів, визначених законодавством, з метою виключення розгляду справи в судовому порядку.
 3. Підготовка та оформлення документів для їх подання до органу судової влади, що охоплює збір всіх процесуальних документів, а також доказів, що відносяться до справи.
 4. Безпосереднє представлення інтересів в суді, що передбачає участь юриста нашої компанії в судовому розгляді.

Представлення інтересів замовника в органах державної влади

Дана процедура передбачає представлення інтересів і захист прав клієнта шляхом надання комплексу юридичних послуг. Органами, з якими можуть виникнути труднощі є: управління державної реєстрації, при здійсненні процедури легалізації підприємств, органи податкової служби, при здійсненні процедури сплати податків підприємством, правоохоронних та інших органів.

Спектр послуг, що надаються юридичною фірмою «JUSTLEX» може охоплювати:

 • Оформлення і подача необхідних документів до уповноваженого органу;
 • Здійснення супроводу перевірок контролюючих органів;
 • Оскарження незаконних дій органів державної влади;
 • Безпосереднє представлення інтересів;
 • Надання змістовних консультацій, предметом яких є ефективна взаємодія з уповноваженими органами;

Для того, щоб процедура представлення інтересів здійснювалася з усіма вимогами закону, необхідно оформити такі правові відносини спеціальним документом - довіреністю. Наші фахівці правильно оформлять даний документ, що послужить гарантією Вашого захисту.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX