Супровід податкових перевірок

Кожен платник податків чи то будучи фізичною особою підприємцем, чи юридичною фірмою, підприємством хоча б раз на рік, але все ж таки приходь пора коли податкова служба здійснює свій робочий візит саме до Вас. Адже саме цей візит є метою податкової служби за для отримання з платника податків максимальної економічної вигоди. При самій перевірці податкова служба здійснює не аби який психологічний тиск на керівника та працівників даного підприємства. Здійснює всі можливі залякування, щоб збити їх з пантелику. Щоб потім все це засвідчити актом про підсумки перевірки.

Допомога при податковій перевірці

Послуга включає:

  • Професійна консультація бухгалтера;
  • Визначення кращої стратегії;
  • Підготовка всіх необхідних документів;
  • Повна конфіденційність;
  • Зв'язок 24/7 з особистим бухгалтером.
250грн.
від 1дня
Допомога при податковій перевірці

Щоб бути спокійним і ні за що не хвилюватись платник податків може найняти на роботу податкового юриста, котрий буде займатися всіма справами, що стосується податків і самих же податкових перевірок. Адже саме податковий юрист не аби як обізнаний в діючому законодавстві і прикладе всі сили до того. Що податкова перевірка пройшла на вищому рівні.

Як діє Супровід при податковій перевірці?

Якщо Ви маєте на своєму підприємстві податкового юриста і отримали повідомлення від податкової служби про перевірку, то Вам немає про що хвилюватися. Адже податковий юрист прикладе максимум зусиль. Щоб всі дії податкової служби були законними. Саме він здійснить інструктаж для всіх працівників, щодо дій при проведенні перевірки. А також підготує та впорядкує всі необхідні документи та здійснить їх аналіз та підготує звіти щодо проведених фінансових операцій підприємства відповідно до чинного законодавства.

Отже, якщо до Вас на підприємство вже прийшов інспектор з податкової служби, то податковий юрист перевірить на достовірність його службове посвідчення. При цьому перепише всі необхідні дані, та перевірить їх по реєстру. А також зверне свою увагу на термін дії даного посвідчення. Якщо ж дані з посвідчення відсутні в реєстрі, то таке посвідчення є не дійсним і до подальшої перевірки особа не допускається.

Якщо ж у працівника податкової служби все гаразд із посвідченням, то його допускають до подальшої перевірки при цьому забезпечують робочим місцем та всіма необхідними документами для перевірки. При цьому забезпечення всіма необхідними документами і подальше спілкування здійснюється податковим юристом. Адже саме він є добре обізнаний і не допустить ні яких помилок в даному питанні.

Саме податковий юрист протягом здійснення податковою службою перевірки спостерігає, щоб всі дії були відповідно до чинного законодавства. Адже особі, що здійснює перевірку забороняється вилучати оригінали будь-яких документів, які стосуються фінансових операцій даного підприємства, а також бухгалтерських документів, а також наявних документів що є на комп’ютері. При цьому юрист фіксує всі дії податкової служби.

Вартість супроводу податкових перевірок

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

250 грн

Терміни:

1 дня

Підсумки проведеної перевірки

Для підведення підсумків проведеної перевірки працівником податкової служби складається акт про перевірку. Якщо у разі перевірки було виявлено певні порушення, то про це засвідчується приписом про їх усунення. Акт складається у двох примірниках і засвідчується підписами. Один підпис належить працівнику податкової служби котрий проводив перевірку, а інший підпис керівнику підприємства, або уповноваженої на це особи. Один примірник акта про перевірку залишається у працівника, котрий проводив перевірку, а інший на підприємстві.

І звичайно ж, якщо Ви не погоджуєтесь із результатом перевірки, то податковий юрист, який у Вас працює може у десятиденний строк з дати отримання такого рішення оскаржити дане рішення. Відповідно після розгляду даної скарги, вимога може бути часткове або ж повністю скасована.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX