Нульова звітність ТОВ, ПП

Подача нульової звітності

Послуга включає:

 • Професійна консультація бухгалтера;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим бухгалтером.
250грн.
від 1дня
Сдача нулевой отчетности

Записатися на консультацію

Дотримуючись нормам законодавства нашої держави, особи, що здійснюють господарську діяльність, зобов'язуються вести бухгалтерський і податковий облік підприємства, здійснювати підготовку та здавати звітність в уповноважені органи державної влади з моменту створення фірми, і до її офіційного припинення дії.

Бувають випадки, коли суб'єкт підприємництва в певний період пошукові роботи не здійснює діяльність, і відповідно результатом цього є нульова звітність (звітність з нульовими показниками), навіть при такому розкладі, слід здійснити своєчасну подачу звітів до уповноважених органів - фіскальну службу, підрозділи Пенсійного фонду, і інші.

Подача нульової звітності

Подача нульової звітності підприємствами - досить проста процедура, що не повинна викликати особливих труднощів у підприємця. Вона передбачає надання в контролюючі органи звичайної бухгалтерської та податкової звітності, в якій містяться нульові показники оборотів фірми. Однак, можливо зіткнуться з труднощами подачі звітності даного виду, в разі, якщо був пропущений встановлений законом термін здачі, або ж при зіткненні з питанням не повного або неправильного заповнення звітних декларацій. Для того, щоб уникнути такі можливі варіанти, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців юридичної фірми «JUSTLEX». Вам не доведеться витрачати свій особистий або робочий час на складання всіх необхідних документів, Ви зможете займатися своїми справами, в тому час, як наші фахівці за лічені години оформлять все необхідне і подадуть до контролюючих органів.

Наша компанія надає якісні юридичні послуги за прийнятними цінами. Головним завданням фірми є правовий захист громадян. У разі виникнення, будь - яких юридичних питань, що вимагають невідкладного рішення, юридична фірма «JUSTLEX» досягне для Вас позитивного результату. Юристи нашої компанії мають вищу освіту кращих юридичних ВУЗів країни і постійно працюють над підвищенням рівня свого професіоналізму. Ми ретельно підходимо до здійснення роботи, вивчаємо питання в повній мірі, аналізуючи норми законодавства ситуації, що склалася клієнта, а також існуючу судову практику по даному випадку.

Вартість нульової звітності ТОВ

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

250 грн

Терміни:

1 дня

Випадки подачі нульової звітності підприємствами

 • Якщо підприємницька діяльність в звітному періоді ще не починалася (наприклад, після державно легалізації фірми, підприємець ще не здійснював активну діяльність);
 • Якщо діяльність підприємця припинено, у зв'язку з тим, що характер її роботи є сезонним;
 • Тимчасове призупинення роботи підприємства, що може бути обумовлено різними причинами. Таке призупинення роботи характеризується тим, що на підприємстві не відображається рух грошових коштів, ні на банківському рахунку, ні в касі, а також тим, що найманим працівникам не здійснюється виплата заробітної плати.

Відповідальність за ігнорування нульової звітності підприємства

В разі, якщо підприємець не здійснив своєчасну подачу звітної документації, то він буде нести відповідальність у вигляді сплати штрафів, розмір яких передбачається податковим законодавством. Варто зазначити, що незнання норм законодавства в даному питанні, не може звільняти від передбаченої відповідальності. У разі пропуску строку подання нульової звітності, рекомендуємо не впадати у відчай, в просто звернутися за допомогою до професіоналів.

Чому ми?

Перевагами фірми «JUSTLEX» є наступні:

 • Оперативне вирішення поставленого завдання. Ми вирішуємо питання без затягування, а отже - витрачати свій час;
 • Особистий підхід до кожного клієнта. Співробітники юридичної фірми прагнуть налагодити контакт з абсолютно з кожним клієнтом і вирішити його питання в повній мірі;
 • Дуже зручне розташування офісу нашої компанії в Києві;
 • Сумлінне ставлення до роботи;
 • Багаторічний досвід роботи юристів, що працюють з величезною віддачею і здатні вирішити виниклі у клієнтів питання з позитивним для них результатом.
Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX