Звітність по МСФО

Фінансова звітність за МСФЗ

Послуга включає:

 • Професійна консультація бухгалтера;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим бухгалтером.
600грн.
от 1дня
звітність МСФЗ

Записатися на консультацію

Перед тим, як перейти до знайомства з процедурою трансформації звітності за стандартами МСФЗ, спершу, варто розібратися із загадковою абревіатурою «МСФЗ» (Міжнародні Стандарти Фінансової Звітності), що представляє собою уніфіковану систему міжнародного рівня, що призначена для відображення даних у фінансовій звітності, і що є доступною для розуміння іноземним інвесторам.

У зв'язку з тим, що сьогодні, в нашій країні здійснюється активне просування загальноприйнятих міжнародних стандартів ведення фінансової звітності, з метою наближення системи бухгалтерського обліку нашої країни, до європейської, дана процедура є, безумовно, актуальною для підприємців України.

З точки зору юридичної фірми «JUSTLEX», плюсами застосування МСФЗ для зовнішніх користувачів і фірм, що здійснюють процедуру складання фінансової звітності, є наступні:

 1. Надання можливості отримати необхідну інформацію, з метою видачі підприємством управлінських рішень.
 2. Можливість порівнювання результатів звітності з іншими підприємствами, не прив'язуючись до їх територіальної приналежності і спрямованості діяльності.
 3. Можливість залучити іноземні вкладення в підприємства, а також шанс виходу підприємницької діяльності на світовий рівень.
 4. Прозорість і надійність наданої інформації, що пояснюється правилами складання звітності і різними поясненнями до неї.

Складання звітності по МСФО

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

600 грн

Терміни:

1 дня

Здійснення процедури трансформації звітності стандартами МСФЗ

Отримати звітність даного виду можна лише за допомогою таких способів:

 • Шляхом паралельного обліку - що характеризується веденням обліку в інших стандартах, на відміну від МСФЗ, в такому випадку, є необхідність провести реєстрацію операцій підприємства двічі, по національній системі обліку, а також, відповідно до норм МСФ.
 • Шляхом трансформації звітності, коли показники по МСФЗ будуть формуватися з урахуванням даних національно звітності, підправленої на величину відмінностей в правилах процедури підготовки та обліку звітності.

Фахівці юридичної компанії «JUSTLEX» здійснюють дану процедуру в кілька етапів, що охоплюють:

 1. Знайомство і аналіз застосовуваної підприємством системи організації бухгалтерського обліку, вивчення процедури збору даних, визначення статей фінансової звітності, що необхідно скоригувати відповідно до Міжнародних стандартів.
 2. Створення уточнених робочих таблиць, призначених для збору інформації про бухгалтерський і управлінський облік, до таких документів необхідно також розробити інструкції для їх заповнення.
 3. Наповнення робочих таблиць інформацією, що може здійснюватися підприємством, з подальшим контролем з боку нашої фірми, або ж здійснення даної процедури повністю нашими фахівцями.
 4. Аналіз даних, виявлення та усунення деяких відхилень від інформації, що відображена в бухгалтерському обліку підприємства, пояснення їх виникнення.
 5. Складання звітності за всіма вимогами Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності.

Фахівці нашої компанії рекомендують обговорити і залагодити всі спірні моменти, що можуть виникнути в процесі даної процедури з аудитором. Це дозволить скоротити час її проведення, а також позбавить від виконання непотрібної роботи. Також варто відзначити, що дану процедуру варто проводити заздалегідь, адже навіть при належному кваліфікованому рівні фахівців і при правильній організації процесу можуть непередбачено виникнути деякі труднощі, що можуть бути пов'язані з реалізацією роботи в обумовлений термін.

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть допомогу кращих фахівців, враховуючи їх спеціалізацію, багаторічну практику і досвід роботи. Професіонали нашої компанії намагаються дотримуватися заздалегідь обумовлених із клієнтом термінів виконання роботи. Ми цінуємо кожного клієнта і дотримуємося індивідуального підходу до вирішення завдань, що стоять перед нами. Співробітники фірми «JUSTLEX» мають престижну освіту, що сприяє вирішенню питань будь-якої складності і спрямованості.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX