Оптимізація оподаткування

Оптимізація оподаткування

Послуга включає:

 • Професійна консультація бухгалтера;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим бухгалтером.
600грн.
від 1 дня
оптимізація оподаткування

Записатися на консультацію

Наші юристи нададуть кваліфіковану допомогу в дачі консультацій по оптимізації оподаткування підприємствами. Фахівці фірми «JUSTLEX» мають багаторічний досвід роботи в сфері податкового права. Консультації, що надаються, можуть бути оформлені в письмовому вигляді, де більш детально будуть вказані рекомендації щодо вирішення питання клієнта.

Дана процедура є процес зменшення здійснюваних підприємством податкових платежів. Законодавством нашої країни передбачається, що платники податків можуть на свій розсуд визначати відповідний їм режим сплати податків, а також використовувати належні їм пільги. Це сприяє можливості впливу на податкове навантаження, без використання методів, що суперечать закону.

Юристи компанії «JUSTLEX» при реалізації процедури оптимізації оподаткування дотримуються наступних принципів:

 • Законності. Способи її здійснення повинні відповідати нормам законодавства.
 • Дотримання межі між оптимізацією оподаткування та ухиленням від зобов'язань по сплаті податків.
 • Помірне використання методів оптимізації.

Вартість оптимізації і мінімізації податків

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

600 грн

Терміни:

1 дня

Фахівці нашої компанії пропонують такі методи зменшення податкових платежів:

Дроблення (реструктуризація) бізнесу

В даному випадку вдасться провести оптимізацію оподаткування шляхом зниження навантаження по сплаті податків з головного підприємства, яке здійснює виробництва, за допомогою розподілу прибутку і використання переваг сплати єдиного податку. Реалізація даного методу полягає у взаємодії фізичних або юридичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність і працюють на одного власника бізнесу.

Використання даного методу дозволить:

 1. Ухилитися від обов'язкового використання реєстраторів розрахункових операцій (що встановлено для осіб, які перебувають на єдиному податку).
 2. Зменшити ризик проведення перевірок органами податкової служби.
 3. Використовувати реорганізацію з метою ухилення від поставки товарів, що повинні проходити через сплату податку на прибуток і на додану вартість. Адже, дотримуючись норм податкового законодавства, слід звернути увагу на те, що зобов'язання по сплаті податків на додану вартість не включаються для підприємств, що проходять процедуру реорганізації, а податковий кредит не коригується.

Використання суб'єктів, що є нізконалоговікамі, з метою зменшення сплати податків з доходів фізичних осіб, а також єдиного соціального внеску

Дотримуючись податкового законодавства, підприємці, що знаходяться на загальній системі оподаткування, повинні не забувати про такі обов'язкові платежі як:

 • Податок з доходів фізичних осіб;
 • Військовий збір;
 • Єдиний соціальний внесок.

В результаті, сума платежів може виявитися досить значною. Однак, вихід з цієї ситуації знайшовся, підприємці здійснюють цивільно-правове оформлення персоналу, як фізичних осіб - підприємців - єдинників, що надають різні послуги для підприємства (маркетингові, фінансові та інші). Ризики, при використанні даного методу, можуть бути пов'язані з визнанням таких взаємин, що мають характер трудових, а не цивільно-правових. Знизити такі ризики можна використавши докази, що передбачені: людським фактором, правильно оформленим з юридичної точки зору цивільно-правовим договором, а також відсутністю зобов'язань у відносинах, що можуть служити підтвердженням наявності трудових відносин.

Використання різних договорів на надання послуг

В основі даного методу може лежати законне використання посередницьких послуг агентів, комісіонерів, що здійснюють сплату єдиного податку. Або ж використовуватися метод заміни договірних відносин з купівлі-продажу або поставки на оформлення договору комісії на реалізацію товару.

Ми гарантуємо якісне надання послуг клієнту, а в підсумку - ефективне вирішення питань будь-якої складності. Фахівці фірми «JUSTLEX» знайдуть індивідуальний підхід до Вашої проблеми і запропонують оригінальний спосіб її вирішення, адже кожен раз ми працюємо над підвищенням рівня надання послуг.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX