Оподаткування ТОВ

 

Оподаткування ТОВ

Послуга включає:

  • Професійна консультація бухгалтера;
  • Визначення кращої стратегії;
  • Підготовка всіх необхідних документів;
  • Повна конфіденційність;
  • Зв'язок 24/7 з особистим бухгалтером.
600грн.
від 1 дня
Оподаткування ТОВ

Записатися на консультацію

При створенні підприємства в Україні, кожен бізнесмен стикається з питанням про вибір системи оподаткування для ведення діяльності. Так як податкове законодавство є досить заплутаним і складним для розуміння, рекомендуємо звернутися за консультаціями до співробітників компанії «JUSTLEX». Наші фахівці - професіонали своєї справи, що мають багаторічний досвід роботи в сфері податкового права, при необхідності, ми можемо надати послуги письмового консультування, результатом чого є оформлення та передача клієнту документа, де вказані ті, чи інші рекомендації по його питанню.

Найбільш поширеною формою ведення господарської діяльності в нашій країні є Товариство з обмеженою відповідальністю. Тому питання оподаткування підприємств даного типу дуже актуальний серед підприємців.

Хочемо зазначити, що ТОВ може вибрати будь-яку з існуючих систем оподаткування в нашій країні. Це може бути загальна система або ж спрощена, що передбачає можливість перебувати на єдиному податку, ставка якого є фіксованою. Крім цього, можна виділити пільгове оподаткування. Відповідно до норм законодавства нашої країни, податкові пільги мають такі суб'єкти:

  • Підприємства, що здійснюють реалізацію малого бізнесу в Україні (вони мають нульову ставку на виручку);
  • Підприємства, що є суб'єктами програмної індустрії (їх ставка на виручку дорівнює п'яти відсоткам, крім цього, вони не платять податок на додану вартість).

Загальна система оподаткування для ТОВ

Ті підприємства, що вибирають для ведення діяльності даний вид оподаткування, беруть на себе головне зобов'язання, яким є сплата податку на прибуток. База, що є оподатковуваної - це дохід підприємства (різниця між прибутком і витратами). Бухгалтерські послуги в даному випадку ведуться відповідно до норм податкового законодавства, де детально розкриваються поняття доходів підприємства, а також роз'яснюється, що представляють собою витрати.

Ставка по сплаті податків для Товариства з обмеженою відповідальністю вираховується в розмірі вісімнадцяти відсотків. Термін здійснення зобов'язання по внесенню платежів, відрізняються в залежності від отриманої суми прибутку підприємства за один рік. Так, якщо дохід компанії становить за рік не більше двадцяти мільйонів гривень, платежі вносяться раз на рік відповідно до подачею щорічної декларації. У разі, якщо дохід становить більше двадцяти мільйонів, то ТОВ зобов'язане здійснювати внесення податкових платежів кожний квартал.

Юристи нашої компанії, акцентують увагу, що підприємства, що знаходяться на загальній системі оподаткування не повинні забувати про сплату наступних платежів:

  1. Податку на додану вартість та на дивіденди, розмір яких визначається головним спеціалізованим нормативно - правовим актом - Податковим кодексом.
  2. Деякі утримання із заробітної плати, до яких можна віднести військовий збір, єдиний соціальний внесок для підприємців, а крім цього - податок на доходи фізичних осіб.
  3. Екологічні платежі. Вони застосовуються тільки для деяких товариств, що здійснять шкідливу для природного середовища діяльність.

Загальна система оподаткування є підходящою для ТОВ, що мають великий оборот коштів при здійсненні діяльності. Хоча, існують певні труднощі при веденні обліку в даному випадку, але фахівці компанії «JUSTLEX» в місті Київ, завжди готові прийти на допомогу і досягти позитивного результату при вирішенні питання будь-якої складності.

Спрощена система оподаткування для ТОВ

Дана система характеризується наступним: база, що є оподатковуваної, складається із загального доходу, що складається з виручки і іншого прибутку. Підприємці що складаються на даній системі, зобов'язуються здійснювати платежі за єдиним податком, що має конкретно позначену законодавчими нормами ставку, яку необхідно перевіряти щорічно, адже податкові норми мають властивість часто змінюватися. Така ставка залежить від групи, до якої відноситься Товариство з обмеженою відповідальністю: третій або четвертій. Ми надамо більш детальну інформацію про дану систему при особистій консультації.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX