Оподаткування ФОП

Оподаткування ФОП

Послуга включає:

 • Професійна консультація бухгалтера;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим бухгалтером.
600грн.
від 1 дня
Оподаткування ФОП

Записатися на консультацію

Питання оподаткування суб'єкта підприємницької діяльності є досить поширеним в нашій країні. Для того, щоб правильно реалізовувати одну з головних зобов'язань, що закріплені в Конституції нашої країни - сплату податків, потрібно розбиратися в системах оподаткування нашої держави, а також відштовхуватися від того, в якій організаційно-правовій формі Ви функціонуєте як підприємець. Фахівці нашої юридичної фірми «JUSTLEX» нададуть кваліфіковані консультації в даному питанні. Юристи компанії є професіоналами в сфері податкового права, що мають багаторічний досвід роботи.

Оподаткування ФОП, з чого почати?

Перед тим як здійснювати процедуру реєстрації ФОП, необхідно вибрати систему оподаткування, відповідно до якої буде здійснюватися підприємницька діяльність.

В нашій країні існують такі системи оподаткування: загальна, а також спрощена. Обидві з них характеризуються тим, що припускають оподаткування прибутку підприємства, як бази, що за допомогою обчислення з суми доходів, всіх витрат, що були понесені у зв'язку із здійсненням діяльності.

Після здійснення процедури легалізації суб'єкта підприємницької діяльності, потрібно перейти до становлення на облік в органах податкової служби. Для цього слід взяти з собою наступні документи:

 • Документ, що підтверджує особу;
 • Документ, що підтверджує факт проходження процедури реєстрації;
 • Ідентифікаційний номер платника податків.

Загальна система оподаткування ФОП

Даний вид оподаткування застосовується підприємцями, що не подали при процедурі реєстрації, заяву про застосування спрощеної системи, або ж відмовилися від її використання.

Оподатковуваний дохід - це отримана, в зв'язку з провадженням господарської діяльності підприємства, прибуток, в яку може включатися:

 1. Прибути у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на рахунок підприємця.
 2. Готівкова прибуток, отриманий з використанням реєстраторів розрахункових операцій підприємцем безпосередньо, або ж його працівниками.
 3. Прибуток в натуральній формі.
 4. Суми, що включені в передоплати, здійснювані підприємством.
 5. Суми, що були отримані в зв'язку зі сплатою штрафів або пені, що проводилася підприємству іншими суб'єктами.

До переліку витрат, що безпосередньо пов'язані з отриманням доходу, включаються:

 1. Ті, що передбачають вартість матеріалів, що є базою для виготовлення або реалізації продукції, послуг, робіт.
 2. Ті, що пов'язані з оплатою праці осіб, що перебувають у трудових відносинах з підприємством.
 3. Ті, що пов'язані зі сплатою обов'язкових зборів і податків.
 4. А також інші витрати.

Не можуть вважатися витратами:

 1. Ті, що не пов'язані з твором підприємницької діяльності.
 2. Кошти, витрачені на придбання або виготовлення основних засобів, або придбання нематеріальних активів.
 3. Витрати, що не знаходять документального підтвердження.

Питання про ставку податку, здійснення процедури його сплати, а також термінів, призначених для цього, можуть бути розкриті на індивідуальному консультуванні клієнтів, фахівцями нашої фірми.

Спрощена система оподаткування

Суб'єкти підприємницької діяльності можуть самостійно вибрати для себе цю систему оподаткування, що передбачає сплату єдиного податку, в разі, якщо вони відповідають певним вимогам, визначеним у законі і здійснили процедуру реєстрації себе платниками єдиного податку. Також, варто пам'ятати про те, певні види діяльності не можуть підпадати під цю систему оподаткування. Про це детальніше вдасться ознайомитися під час особистої консультації в юридичній компанії «JUSTLEX».

Ставки сплати єдиного податку залежать від групи платника податків, що діляться в залежності від обмеження за обсягом прибутку за кожен рік, кількості працівників, видів діяльності і деяких інших показників.

Ми гарантуємо якісне надання послуг в короткі терміни. Співробітники нашої компанії знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта і досягнуть позитивного результату при вирішенні питань будь-якої складності.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX