Аутсорсинг бухгалтерських послуг

Аутсорсинг бухгалтерських послуг

Послуга включає:

 • Професійна консультація бухгалтера;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим бухгалтером.
600грн.
від 1 дня
Аутсорсинг бухгалтерських послуг

Записатися на консультацію

На сьогоднішній день послуга бухгалтерського аутсорсингу є досить популярною процедурою серед підприємців, як великого, так і дрібного бізнесу. Що ж являє собою термін «аутсорсинг»? Дане поняття має на увазі передачу деяких функцій організації, зовнішнім, висококваліфікованим фахівцям, що спеціалізуються на наданні послуг у певній сфері.

Що стосується бухгалтерського аутсорсингу, то це надання послуг за певну плату, спеціалізованою компанією, що складається з бухгалтерів, що є професіоналами своєї справи. Законодавством нашої країни передбачається можливість передачі ведення бухгалтерського обліку спеціалізованої компанії, оформивши такі взаємини договором.

Метою даного виду діяльності є ведення бухгалтерського обліку підприємства, з метою зменшення ризиків, пов'язаних з неправильним веденням такого обліку, а також надання професійної допомоги у вирішенні непростих запитань, пов'язаних з бухгалтерією.

Складові послуги бухгалтерського обліку підприємства:

 • Прийом та обробка первинних бухгалтерських документів;
 • Розрахунок і нарахування заробітної плати співробітникам підприємства;
 • Надання кваліфікованої ведення бухгалтерського обліку на підприємстві;
 • Ведення бухгалтерії на підприємстві, оформлення всіх документів;
 • Контроль за проведенням оплати податків;
 • Ведення звітності;
 • Здійснення консультацій, що пов'язані з фінансовими питаннями, а також допомога в оподаткуванні;
 • Здійснення консультацій, з розрахунку зарплати, а також по заповнення первинних документів для персоналу компанії;
 • Здійснення функцій бухгалтера на підприємстві;
 • Вирішення питань різної складності, що виникають з податковими органами.

Вартість аутсорсингу бухгалтерії

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

600 грн

Терміни:

1 дня

Переваги бухгалтерського аутсорсингу

 1. У веденні бухгалтерської та податкової звітності беруть участь досвідчені професіонали. У зв'язку з цим, Вам не доведеться переживати з приводу майбутніх перевірок.
 2. Вам не потрібно витрачати час і кошти на навчання бухгалтерів, адже вони працюють як служіння команда і знають свою справу.
 3. За допомогою послуг бухгалтерського аутсорсингу, Вам вдасться звести до мінімуму всі ризики, що пов'язані зі сплатою податків і здачею фінансових звітів.

Робота, яку виконує аутсорсер залежить від чисельності господарських операцій, що потрібно провести на підприємстві, обсягу звітної документації, від системи обробки документів, що використовується на підприємстві, а також ще від безлічі факторів.

Оформлення замовлення процедури бухгалтерського аутсорсингу

Як згадувалося вище, замовник даної послуги (керівник підприємства) повинен оформити договір з компанією, що займається наданням послуг аутсорсингу в сфері бухгалтерії.

Перш за все, сторони повинні зустрітися для того, щоб обговорити всі деталі надання послуг. Перед тим, як виконувати роботу, зазвичай, сторони підписують угоду про нерозголошення даних, що стосуються конфіденційною інформацією. Потім, представник компанії, що надає послуги аутсорсингу, проводить оцінку обсягу робіт, що потрібно виконати в сфері ведення бухгалтерського обліку підприємства. Завершальними етапами оформлення замовлення даної процедури є підписання договору між сторонами, а також передача документів, для їх обробки в руки фахівцям.

Дана процедура допоможе правильно організувати роботу з ведення бухгалтерського обліку та позбавить Вас від зайвих турбот, пов'язаних з прийняттям на роботу і навчанням штатних бухгалтерів.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX