Оглядова аудиторська перевірка

Записатися на консультацію

Послуга експрес аудиту, являє собою вибіркову перевірку документів про фінансову діяльність підприємства, установи, організації, її певних частин, або періодів, з метою виявлення проблемних ділянок, а так само визначення дійсного (реального) фінансового стану фірми. Тобто, це перевірка фінансової звітності без детального вивчення системи внутрішнього контролю, а так само, що не вимагає перевірки на достовірність первинної документації.

Переваги оглядової (експрес) аудиторської перевірки

Перевагою даного виду аудиторської перевірки є те, що з її допомогою, можливо дізнатися реальний фінансовий стан підприємства в найбільш стислі терміни і з невеликими витратами.

Таким чином, можна виділити наступні плюси оглядової аудиторської перевірки:

  • швидкість виконання роботи (2-5 днів);
  • мінімальний пакет документів, необхідних для виконання перевірки;
  • прийнятна вартість надання послуги.

Метою такої перевірки є отримання оперативних відомостей про стан підприємства, для прийняття подальших управлінських рішень, що в майбутньому зможуть підвищити ефективність діяльності фірми. Різної рисою експрес аудиту та аудиту фінансової звітності є те, що перший вид спрямований на виявлення порушень, а другий проводиться з метою виявлення доказів достовірності досліджуваних даних.

Оглядова аудиторська перевірка може проводитися в наступних випадках:

  • з метою перевірки звітності, перед тим як передати документи в податкову інспекцію, або перед перевіркою підприємства податковою інспекцією;
  • для визначення компетентності та рівня професіоналізму штатних бухгалтерів;
  • якщо в підприємстві змінюється головний бухгалтер, фінансовий директор або директор.

Дана послуга може включати в себе обстеження організації документообігу компанії, визначення можливих податкових ризиків при перевірці, оцінці стану фінансового та бухгалтерського обліку, обстеження вірності заповнення всіх видів звітності.

Вартість оглядової аудиторської перевірки

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

500 грн

Терміни:

1 дня

Етапи проведення аудиторської перевірки

  • Попередній етап. Перед тим, як приступити до оглядової аудиторської перевірки, вимагає скласти план всіх дій. Особі, що буде здійснювати аудит, потрібно дізнатися клієнта, ознайомитися з системою внутрішнього контролю, а також здійснити оцінку ризиків значних перекручень у фінансовій звітності підприємства. Саме на цьому етапі, потрібно постійно контактувати з аудитором, надати йому всю необхідну інформацію для здійснення діяльності. Рекомендуємо створити спеціальну групу на підприємстві, що буде відповідальною за забезпечення аудитора усіма даними і документами.
  • Безпосереднє проведення процедури аудиту з дотриманням всіх вимог законодавства. На даному етапі потрібно чітко розподілити всі свої дії, для того, щоб здійснити перевірку максимально ефективно і швидко.
  • Складання висновку аудитора.

Завершенням надання такої процедури є складання короткого письмового звіту про стан податкового, а так само бухгалтерського обліку в компанії. Фахівцями розробляються рекомендації щодо усунення проблем в ділянках обліку.

Можлива перевірка окремих об'єктів, за якими може здійснюватися експрес аудит. Наприклад, це може бути бухгалтерський облік, податковий або аудит діловодства.

Якщо дана процедура була проведена якісно, ​​це служить страховкою для підприємства і захищає його від штрафних санкцій за ведення фінансового обліку не належним чином. Рекомендації фахівця допоможуть підприємству зосередити свою увагу на запропонованих ним варіантах стратегічного розвитку організації.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX