Бухгалтерія

Бугалтерські послуги

Послуга включає:

 • Професійна консультація бухгалтера;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим бухгалтером.
250грн.
від 1дня
Бухгалтерія

Записатися на консультацію

Сьогодні, існує величезна кількість юридичних фірм, а крім них, індивідуальних осіб, що надають юридичні послуги у вигляді приватного підприємництва, проте, наша компанія «JUSTLEX» відрізняється від більшості висококваліфікованими фахівцями, що готові надавати якісні послуги різної юридичної спрямованості, завдяки багаторічному досвіду роботи.

Юридичні бухгалтерські послуги від «JUSTLEX» охоплює наступних сферах

 • Бізнесу і підприємств (консультації по відкриттю власної справи, вибору правової форми, а також проведення процедури реєстрації підприємств або ж фізичних осіб - підприємців);
 • Бухгалтерія (послуги аудиторів, бухгалтерські послуги, здача звітності);
 • Вирішення спорів (судовий супровід, трудові, сімейні спори, питання про спадщину, представництво в суді із залученням адвоката);
 • Юридичний супровід осіб з іноземним громадянством (відкриття бізнесу в межах України, питання міграції, реєстрація іноземців);
 • Нерухомості (отримання дозволу на будівництво, отримання права власності, легальне проведення перепланування будівель);
 • Інші послуги (охоплюють право інтелектуальної власності, отримання дозволів та ліцензій на зайняття певним видом діяльності, оформлення різних договорів, і так далі).

Юридичні бухгалтерські послуги

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

600грн.

Терміни:

від 1 дня

Як позначалося вище, однією з спрямувань юридичної компанії «JUSTLEX», є надання бухгалтерських та аудиторських послуг, серед яких можна виділити:

 1. Ініціативний аудит.
 2. Кадровий аудит.
 3. Податковий аудит.
 4. Експрес аудит.
 5. Аудит фінансової звітності.
 6. Внутрішній аудит підприємства.
 7. Відновлення обліку.
 8. Постановка обліку.
 9. Бухгалтерський облік підприємства.
 10. Бухгалтерські консультації.
 11. Бухгалтерський супровід (аутсорсинг).

Бухгалтерський аутсорсинг

Бухгалтерський аутсорсинг на сьогоднішній день є досить популярною послугою, серед підприємців, як великого, так і малого бізнесу. Даний вид діяльності являє собою надання послуг за певну плату, фахівцями - бухгалтерами, юридичної компанії «JUSTLEX», що є професіоналами своєї справи. Законодавством нашої країни передбачається можливість передачі ведення бухгалтерського обліку спеціалізованої компанії, оформивши такі взаємини договором.

Дана послуга допоможе правильно організувати роботу з ведення бухгалтерського обліку, а також, позбавить від зайвого клопоту, пов'язаних з прийняттям на роботу і навчанням штатних бухгалтерів.

Податковий аудит

Досить важливою і складною послугою, що надається фахівцями нашої фірми, є податковий аудит. Головною метою проведення перевірки даного виду, є підготовка підприємства до перевірки податковими органами. Серед інших цілей її проведення, можна виділити наступні:

 • Перевірка звітності, перед передачею документів до податкових органів;
 • Визначення рівня професіоналізму штатних бухгалтерів підприємства;
 • У випадках прийняття на роботу нового фахівця на посаду головного бухгалтера, фінансового директора або директора, що в більшості випадків, має негативний вплив на якість ведення бухгалтерського або ж податкового обліку.

В результаті проведення даної процедури, фахівець складає звіт про проведену послуги, а також рекомендації щодо усунення недоліків.

Аудит фінансової звітності

Юридична фірма «JUSTLEX» також надає послуги з аудиту фінансової звітності, що представляє собою дослідження відомостей бухгалтерського обліку, а також даних фінансової звітності підприємства, що проводиться з метою висловлення аудитором свого незалежної думки, про те, чи правильно і достовірно чи ведеться облік, а також його відповідність всім вимогам законодавства. Дана процедура є дуже важливою для підприємства, адже у зв'язку з правильним її проведенням, організації вдасться уникнути можливих ризиків при здійсненні своєї подальшої діяльності, а також аудит фінансової звітності зможе захистити від сплати штрафів та інших негативних наслідків.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX