Переваги роботи з нами
Якість

Якість

Ми надаємо послуги відповідно до Європейських стандартів якості.

Надійність

Надійність

У нашому штаті працюють виключно професіонали, з багаторічним досвідом.

Вигода

Вигода

Індивідуальний підхід до кожного клієнта завдяки чому ми мінімізуємо ризики і економимо ваш час і кошти.

Результативність

Результативність

Ми працюємо на результат. Розуміємо проблему і мета клієнта і виробляємо стратегію для досягнення найкращого результату.

Комплексний підхід

Комплексний підхід

При вирішенні завдань будь-якої складності наші юристи консультуються з експертами з інших сфер.

Конфіденційність

Конфіденційність

Наша команда гарантує нерозголошення даних отриманих від клієнта.

Компанія в цифрах
1242 задоволених клієнтів
73зареєстровано фірм
80% клієнтів звертаються до нас повторно
93% виграно судів
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Новини

Магазини не повернуть гроші і не обміняють товар якщо...

Купили, поносили річ і протягом 14 днів повернули назад.  А як потім бути магазину?

 

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО КОНЦЕРТ ВІДМІНИЛИ / ПЕРЕНЕСЛИ, А ГРОШІ ЗА КВИТОК ПОВЕРТАТИ НЕ ХОЧУТЬ?

Уявіть, купили квитки на дуже бажаний концерт, а його постійно переносять!

 

Як поміняти директора в ТОВ?

Записатися на консультацію

Всім привіт! Якщо у вас є свій бізнес і директор як найманий співробітник, значить продовжуйте читати, адже ця стаття буде корисною.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX

Юридичні послуги від професіоналів!

Юридична компанія «Justlex» - швидко розвивається компанія, що займається наданням якісних, професійних послуг у сфері юриспруденції та бухгалтерії.

Надання юридичних послуг для ЮК «Justlex» є пріоритетними, і довгий час займали лідируючі позиції в сфері надання правового супроводу бізнесу. Але ми ніколи не стоїмо на місці. Постійно прагнемо розширювати спектр своїх послуг, покращувати їх якісно, ​​а не тільки кількісно, ​​тим самим підвищуємо професіоналізм наших співробітників і знаходимо нових друзів і колег. Саме тому у нас з'явилися такі напрямки, наприклад, як бухгалтерський супровід, питання по нерухомості, інтелектуальна власність, якими юридична фірма «Justlex» не займалася раніше.

Сьогодні ЮК «Justlex» об'єднує висококваліфікованих професіоналів, юристів і бухгалтерів, з практичним досвідом і відмінними знаннями національного і міжнародного права.

Сфера діяльності компанії охоплює область реєстрації підприємств, надання надійного юридичної адреси, супроводження та представництво інтересів в судах (кримінального, господарського та цивільного права), допомогу іноземним громадянам в отриманні посвідки на проживання або відкритті бізнесу в Україні та інші послуги з якими Ви можете ознайомитися, звернувшись до нас. В цілому, ми надаємо юридичну і бухгалтерську підтримку в різних сферах бізнесу, як для українських підприємців, так і для іноземних компаній, що мають ділові відносини в Україні.

Юридичні послуги в Києві для бізнесу та фізичних осіб

Наша компанія має великий успішний досвід юридичного супроводу від бізнес - проектів до створення і обслуговування готових ідей будь-якого рівня складності.

Мета компанії «JUSTLEX»:

 1. Ми прагнемо надавати і забезпечувати якісне обслуговування для своїх клієнтів.
 2. Юридичні послуги з 100% гарантією виконання своєї роботи вчасно і якісно.
 3. Політика компанії спрямована на професійне зростання наших співробітників. Різні тренінги, курси підвищення кваліфікації. Все це допомагає надавати якісну допомогу нашим клієнтам.
 4. Ми готові супроводжувати Вас від задумки відкриття бізнесу до кінцевої реєстрації та початку роботи вашого підприємства.

Чому юридична компанія «Justlex»?

Компанія надає юридичні та бухгалтерські послуги в Києві з 2012 року, надаючи правильні рішення, що покладаються на багатий досвід і професіоналізм наших юристів.

ЮК «Justlex» здатна задовольнити запити українських та зарубіжних замовників в будь-якій сфері діяльності, і на сьогоднішній день ми:

 • Успішно реалізували понад 200 бізнес-проектів, різного ступеня складності, як для початківців стартаперів, так і для «старих гравців».
 • Понад 350 постійних клієнтів - юридичних осіб, які звертаються до нас повторно після первинної реєстрації або перереєстрації.
 • Більше 750 громадянам України і іноземців, була надана правова допомога, серед них пріблізітельно150 приватних осіб отримали безкоштовну юридичну допомогу і продовжують отримувати завдяки нашим висококваліфікованим співробітникам.

Як ЮК «Justlex» допомагає відкрити свій бізнес?

Ми готові супроводжувати вас від задумки відкриття бізнесу до кінцевої реєстрації та початку роботи вашого підприємства. З нашою допомогою Ви переконаєтеся, що ведення бізнесу в Україні доступне і легке заняття, яке буде приносити прибуток і розвивати Вас у підприємницькій сфері.

Процес оформлення документів проходить прозоро і разом з Вами. Будь етап, будь це реєстрація або перереєстрація або написання позовної заяви та подача в суд, або отримання ліцензії і тд., Ви все можете самі контролювати і перевіряти. Адже за Вами закріплюється співробітник, в будь-який зручний момент можете набрати його і отримаєте відповідь, на якому етапі ми знаходимося, і як рухається справа.

Що таке підприємницька діяльність?

Це, по-перше, дотримання законів господарської діяльності. Підвищена конкурентно здатність (конкуренція дає можливість розвиватися Вам як підприємцю і дає можливість розвивати і розширювати виробництво своєї продукції і якісніше надавати різних послуг).

Для того що б поліпшити продуктивність готового бізнесу або успішно розпочати нове і існують такі юридичні фірми як наша.

Чи не в кожному підприємстві є супер-юрист, який розбирається у всіх галузях права досконально. Тому укладення договору з нашою компанією - відмінний крок до розвитку підприємства і його правильній роботі. Наша компанія забезпечує конфіденційність і надійне зберігання документів, а також всю вашу особисту інформацію.

Часто люди, намагаються самостійно зареєструвати підприємство, орендувати юридичну адресу. Добре якщо людина знає, хоча б мінімум потрібної інформації, але в основному це не досвідчені підприємці, яким категорично не можна самостійно, без додаткової консультації, здійснювати правові або фінансові дії. Існує міф - що звертатися в спеціалізовані фірми потрібно тільки по виникненню проблеми, так би мовити: «вирішувати проблеми по мірі їх надходження». Не в якому разі не слід цього робити! Проблема може бути практично швидко не вирішується. Швидше за все з-за бюрократичної системи в нашій країні Ви втратите дуже багато дорогоцінного часу. Краще і простіше запобігти наслідкам, ніж пізніше їх розгрібати і скаржитися на «систему».

Законодавча база, якою користується ЮК «JUSTLEX»

 • Кримінальний Кодекс України / КПКУ;
 • Цивільний Кодекс України / ЦПКУ;
 • Господарський Кодекс України / ГПКУ;
 • Податковий Кодекс України;
 • ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та цивільних формувань»;
 • ЗУ «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» ...

Ми завжди стежимо за оновленням законодавчої бази України. Чи не орієнтуємося на старе законодавство (якщо в цьому немає необхідності). Ви завжди будете впевнені в актуальності закону, який ми застосовуємо для вирішення тих чи інших завдань.

Юридична компанія «JUSTLEX» - працює швидко, якісно і на результат. Звертаючись в нашу фірму, отримуйте юридичну допомогу, спілкуючись з приємним і висококваліфікованим персоналом. І будьте впевнені в успішному починанні і веденні Вашого бізнесу.